7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-08

Mohsen Ajorlou

Årsinkomst: Kolla Mohsens lön anonymt

Personnummer: 19550724- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 70 år

Födelsedag: 24 juli 1955

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Mohsen Ajorlou

Förnamn: Mohsen

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Ajorlou

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-03-27

Gatuadress: Alice Bonthronsgatan 3 B lgh 1101

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 417 12

Postort: Göteborg

Distrikt: Lundby

Församling: Lundby församling (148017)

Kommun: Göteborg (1480)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Mohsen Ajorlou är en 70 årig man och bosatt på Alice Bonthronsgatan 3 B lgh 1101 i Göteborg. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 47 kvm . Han flyttade in på adressen den 27 mars 2025 och har sammanlagt bott där i 1 år och 103 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Mohsen Ajorlou?

Vad tjänar Mohsen?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Mohsens
Kreditstatus?

Nyfiken på Mohsens Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Alice Bonthronsgatan 3 B lgh 1101

Latitud: 57.719715   |   Longitud: 11.922280

Registrerat på adressen


Alice Bonthronsgatan 3 B lgh 1101
417 12 Göteborg

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Mohsen kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Mohsen hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Mohsens bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Kokvrå

Boarea: 47 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1948

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Mohsen har inga bolagsengagemang


Mer om Mohsen


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

70 år (och 349 dagar)

Födelsedag

24 juli (en fredag om 16 dagar)

Födelsedatum

1955-07-24 (en söndag för 25 917 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 9 år och 16 dagar (en tisdag)

Mohsen Ajorlou är en 70 årig man och bosatt på Alice Bonthronsgatan 3 B lgh 1101 i Göteborg. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 47 kvm . Han flyttade in på adressen den 27 mars 2025 och har sammanlagt bott där i 1 år och 103 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Mohsens bostadsområde, på postnummer 417 12, är 317 073 kr per år och 9,46 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Mohsens ingår. Mohsens lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 32.

Mohsen bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Mohsen är inte gift.

Mohsens nästa födelsedag är om 16 dagar då han fyller 71 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 177 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 9 år och 16 dagar (en tisdag).

Mohsen har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mohsen i Sverige Mohsen Parviz i Göteborg, Mohsen Najafi i Norrköping och Mohsen Hakimelahi i Sundbyberg.

Informationen om Mohsen kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Mohsen Ajorlou