7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-15
Kenneth Roland Petersson
Årsinkomst: Kolla Kenneths lön anonymt
Personnummer: 19550813-
Ålder: 70 år
Födelsedag: 13 augusti 1955
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 9 augusti
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Kenneth Roland Petersson
Förnamn: Kenneth Roland
Tilltalsnamn: Kenneth
Efternamn: Petersson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2021-10-01
Gatuadress: Frögatan 5 nb
Postnummer: 593 38
Postort: Västervik
Distrikt: Västervik
Församling: Västerviks församling (088301)
Kommun: Västervik (0883)
Län: Kalmar (08)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Kenneth
Kenneth Petersson är en 70 årig man och bosatt på Frögatan 5 nb i Västervik. Han flyttade in på adressen den 1 oktober 2021 och har sammanlagt bott där i 4 år och 257 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Kenneth
Informationen om Kenneth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Frögatan 5 nb
Registrerat på adressen
593 38 Västervik
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Kenneth kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Kenneth hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bolagsengagemang | 0 st
Kenneth har inga bolagsengagemang
Mer om Kenneth
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
70 år (och 306 dagar)
Födelsedag
13 augusti (en torsdag om 59 dagar)
Födelsedatum
1955-08-13 (en lördag för 25 874 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 9 år och 59 dagar (en måndag)
Kenneth Petersson är en 70 årig man och bosatt på Frögatan 5 nb i Västervik. Han flyttade in på adressen den 1 oktober 2021 och har sammanlagt bott där i 4 år och 257 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Kenneths bostadsområde, på postnummer 593 38, är 494 703 kr per år och 2,22 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Västervik där Kenneths ingår. Kenneths lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 31.
Förutom Kenneth bor också Birgitta Egmyr på adressen. Där har hon bott i 4 år och 257 dagar sedan hon först registrerades där den 1 oktober 2021. Kenneth är gift med Birgitta Egmyr .
Kenneths nästa födelsedag är om 59 dagar då han fyller 71 år. Hans namnsdag är om 55 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 9 år och 59 dagar (en måndag).
Namnet Roland är 'Tyskt namn, sammansatt av ord med bet. ’ära’ och ’land’'.
Kenneth har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kenneth i Sverige Kenneth Eriksson i Strängnäs, Kenneth Claesson i Katrineholm och Kenneth Nilsson i Molkom.
Informationen om Kenneth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.