7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-02

Bodil Eva-Lena Dahl

Årsinkomst: Kolla Eva-Lenas lön anonymt

Personnummer: 19550818- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 70 år

Födelsedag: 18 augusti 1955

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 26 januari

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Bodil Eva-Lena Dahl

Förnamn: Bodil Eva-Lena

Tilltalsnamn: Eva-Lena

Efternamn: Dahl

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1979-07-05

Gatuadress: Hemmansvägen 10

Postnummer: 305 64

Postort: Gullbrandstorp

Församling: Harplinge-Steninge församling (138011)

Kommun: Halmstad (1380)

Län: Halland (13)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Eva-Lena

Eva-Lena Dahl är 70 år gammal och bor på Hemmansvägen 10 i Gullbrandstorp. Hennes bostad är ett kedjehus på 118 kvm . Där har hon bott i 46 år och 362 dagar sedan hon flyttade in den 5 juli 1979. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Eva-Lena

Informationen om Eva-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Eva-Lena Dahl?

Vad tjänar Eva-Lena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Eva-Lenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Eva-Lenas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Hemmansvägen 10

Latitud: 56.704446   |   Longitud: 12.739798

Registrerat på adressen


Hemmansvägen 10
305 64 Gullbrandstorp

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Eva-Lena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Eva-Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Eva-Lenas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Kedjehus

Boarea: 118 kvm

Byggår: 1972

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Eva-Lena har inga bolagsengagemang


Mer om Eva-Lena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

70 år (och 318 dagar)

Födelsedag

18 augusti (en tisdag om 47 dagar)

Födelsedatum

1955-08-18 (en torsdag för 25 886 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 9 år och 47 dagar (en lördag)

Eva-Lena Dahl är 70 år gammal och bor på Hemmansvägen 10 i Gullbrandstorp. Hennes bostad är ett kedjehus på 118 kvm . Där har hon bott i 46 år och 362 dagar sedan hon flyttade in den 5 juli 1979. Hon har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 305 64, som är Eva-Lenas bostadsområde, är medelinkomsten 417 344 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,51 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Halmstad där Eva-Lenas ingår. Eva-Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 183.

Eva-Lena delar bostaden med Maths Dahl, en 71 årig man. Han flyttade in den 5 juli 1979 och har bott där totalt 46 år och 362 dagar. Eva-Lena är gift med Maths Dahl .

Eva-Lena har namnsdag om 208 dagar och nästa födelsedag inträffar om 47 dagar då hon fyller 71 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 9 år och 47 dagar (en lördag).

Namnet Bodil är 'Dansk form av det nordiska namnet Bothild (sammansatt av bot ’bättring’ och hild ’strid’)'.

Eva-Lena har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Eva-Lena i Sverige Eva-Lena Wallin i Veberöd, Eva-Lena Johansson Olsson i Njurunda och Eva-Lena Figaro i Kalix.

Informationen om Eva-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Eva-Lena Dahl