7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-25

Alice Eva-Lena Holmberg

Årsinkomst: Kolla Eva-Lenas lön anonymt

Personnummer: 19550820- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 70 år

Födelsedag: 20 augusti 1955

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 23 juni

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Alice Eva-Lena Holmberg

Förnamn: Alice Eva-Lena

Tilltalsnamn: Eva-Lena

Efternamn: Holmberg

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Gatuadress: Lövstigen 2 A

Postnummer: 135 50

Postort: Tyresö

Församling: Tyresö församling (013801)

Kommun: Tyresö (0138)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Eva-Lena

Eva-Lena Holmberg är en kvinna på 70 år som bor på Lövstigen 2 A i Tyresö. Eva-Lenas bostad är en villa på 112 kvm . Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Eva-Lena

Informationen om Eva-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Eva-Lena Holmberg?

Vad tjänar Eva-Lena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Eva-Lenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Eva-Lenas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Lövstigen 2 A

Latitud: 59.233254   |   Longitud: 18.207314

Registrerat på adressen


Lövstigen 2 A
135 50 Tyresö

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Thomas Hjelm Consulting Aktiebolag Status Aktiv
Ansvarig Lennart Thomas Hjelm (VD) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Lennart Thomas Hjelm (VD) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Eva-Lena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Eva-Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Eva-Lenas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 112 kvm

Byggår: 1965

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Thomas Hjelm Consulting Aktiebolag Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot, Vice VD Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 0 Vinst (MSEK) 0
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot, Vice VD 0 2024 0 0

Mer om Eva-Lena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

70 år (och 309 dagar)

Födelsedag

20 augusti (en torsdag om 56 dagar)

Födelsedatum

1955-08-20 (en lördag för 25 877 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 9 år och 56 dagar (en måndag)

Eva-Lena Holmberg är en kvinna på 70 år som bor på Lövstigen 2 A i Tyresö. Eva-Lenas bostad är en villa på 112 kvm . Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Eva-Lenas postnummer, 135 50, är medelinkomsten 568 557 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,16 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Eva-Lena och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Tyresö där Eva-Lena ingår. Eva-Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 72.

Eva-Lena bor tillsammans med Thomas Hjelm. Han är en 70 årig man. Hon är inte gift.

På Eva-Lenas nästa födelsedag fyller hon 71 år. Den inträffar om 56 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 9 år och 56 dagar (en måndag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 363 dagar.

Namnet Alice är 'Engelskt namn av germanskt ursprung, eg. smekform av Adelheid (vars förled har bet. ’ädel’'.

Eva-Lena har 1 bolagsengagemang ( Thomas Hjelm Consulting Aktiebolag ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Eva-Lena i Sverige Eva-Lena Wallin i Veberöd, Eva-Lena Johansson Olsson i Njurunda och Eva-Lena Figaro i Kalix.

Informationen om Eva-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Eva-Lena Holmberg