7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-26
Lena Gudrun Linnéa Hofbrink
Årsinkomst: Kolla Lenas lön anonymt
Personnummer: 19550824-
Ålder: 70 år
Födelsedag: 24 augusti 1955
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 18 augusti
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Lena Gudrun Linnéa Hofbrink
Förnamn: Lena Gudrun Linnéa
Tilltalsnamn: Lena
Efternamn: Hofbrink
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1991-09-01
Gatuadress: Lindholmen 2
Postnummer: 452 96
Postort: Strömstad
Kommun: Strömstad (1486)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Lena
Lena Hofbrink är en 70 årig kvinna och bosatt på Lindholmen 2 i Strömstad. Hennes bostad är en villa på 147 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 september 1991 och har sammanlagt bott där i 34 år och 298 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Lena
Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Registrerat på adressen
452 96 Strömstad
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Leif-Axel Hofbrink (En av bolagsmännen) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Leif-Axel Hofbrink (En av bolagsmännen) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2015-12-09 (10 år) Ägare Lena Hofbrink Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2015-12-09 (10 år) | Lena Hofbrink | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Lena kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Lenas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 147 kvm
Byggår: 1991
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Bolagsman Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Bolagsman | 0 |
Mer om Lena
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
70 år (och 306 dagar)
Födelsedag
24 augusti (en måndag om 59 dagar)
Födelsedatum
1955-08-24 (en onsdag för 25 874 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 9 år och 59 dagar (en fredag)
Lena Hofbrink är en 70 årig kvinna och bosatt på Lindholmen 2 i Strömstad. Hennes bostad är en villa på 147 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 september 1991 och har sammanlagt bott där i 34 år och 298 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Lenas bostadsområde, på postnummer 452 96, är 502 546 kr per år och 1,75 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Strömstad där Lenas ingår. Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 38.
Förutom Lena bor också Leif-Axel Hofbrink på adressen. Där har han bott i 34 år och 298 dagar sedan han först registrerades där den 1 september 1991. På adressen finns också en hund registrerad som Lena är ägare till. Lena är gift med Leif-Axel Hofbrink .
Lenas nästa födelsedag är om 59 dagar då hon fyller 71 år. Hennes namnsdag är om 53 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 9 år och 59 dagar (en fredag).
Namnet Lena är 'Kortform av Magdalena och Helena'.
Lena har 1 bolagsengagemang (
Norgesbåt Handelsbolag
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lena i Sverige Lena Killgren Jonsson i Falun, Lena Ranehag i Kungshamn och Lena Natt och Dag i Skivarp.
Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Lena Hofbrink
Var bor Lena?
Hur gammal är Lena?
Lena Hofbrink är 70 år gammal och föddes den 24 augusti 1955. Hon fyller 71 år den 24 augusti.
Har Lena några bolagsengagemang?
Lena har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Norgesbåt Handelsbolag . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Lena några fordon?
Är Lena gift?
Lena är gift med Leif-Axel Hofbrink.
Vilket telefonnummer har Lena?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Lena.
Vilket stjärntecken har Lena?
Lena har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Lena folkbokförd?
Lena Hofbrink är folkbokförd i Strömstad kommun.
Vilket län tillhör Lena?
Lena Hofbrink tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Lena?
Vi har ingen uppgift om vilken församling Lena tillhör.