7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-24
Lena Margareta Brandin
Årsinkomst: Kolla Lena Margaretas lön anonymt
Personnummer: 19550920-
Ålder: 70 år
Födelsedag: 20 september 1955
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 18 augusti
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Lena Margareta Brandin
Förnamn: Lena Margareta
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Brandin
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1955-09-20
Gatuadress: Garverivägen 17
Postnummer: 438 96
Postort: Hällingsjö
Församling: Björketorps församling (140104)
Kommun: Härryda (1401)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Lena Margareta Brandin är en kvinna på 70 år som bor på Garverivägen 17 i Hällingsjö. bostad är en villa på 180 kvm . Där har hon bott i 70 år och 307 dagar sedan hon flyttade in den 20 september 1955. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Garverivägen 17
Registrerat på adressen
438 96 Hällingsjö
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Lena Margareta Brandin (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Lena Margareta Brandin (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Lena Margareta kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Lena Margareta hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Lena Margaretas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 180 kvm
Byggår: 1975
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 |
Mer om Lena Margareta
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
70 år (och 307 dagar)
Födelsedag
20 september (en söndag om 58 dagar)
Födelsedatum
1955-09-20 (en tisdag för 25 875 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 9 år och 58 dagar (en torsdag)
Lena Margareta Brandin är en kvinna på 70 år som bor på Garverivägen 17 i Hällingsjö. bostad är en villa på 180 kvm . Där har hon bott i 70 år och 307 dagar sedan hon flyttade in den 20 september 1955. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Lena Margaretas postnummer, 438 96, är medelinkomsten 456 886 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,44 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Lena Margareta och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Härryda där Lena Margareta ingår. Lena Margaretas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 89.
Lena Margareta bor tillsammans med Thomas Brandin. Han är en 77 årig man som flyttade in den 3 februari 1975 och har bott där totalt 51 år och 171 dagar. Hon är gift med Thomas Brandin .
På Lena Margaretas nästa födelsedag fyller hon 71 år. Den inträffar om 58 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 9 år och 58 dagar (en torsdag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 25 dagar.
Namnet Lena är 'Kortform av Magdalena och Helena'.
Lena Margareta har 1 bolagsengagemang (
BRANDIN, LENA MARGARETA
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lena Margareta i Sverige Lena Killgren Jonsson i Falun, Margareta Grääs i Kalmar och Margareta Porseryd i Sollerön.
Informationen om Lena Margareta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Lena Margareta Brandin
Var bor Lena Margareta?
Hur gammal är Lena Margareta?
Lena Margareta Brandin är 70 år gammal och föddes den 20 september 1955. Hon fyller 71 år den 20 september.
Har Lena Margareta några bolagsengagemang?
Lena Margareta har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat BRANDIN, LENA MARGARETA . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Lena Margareta några fordon?
Är Lena Margareta gift?
Lena Margareta är gift med Thomas Brandin.
Vilket telefonnummer har Lena Margareta?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Lena Margareta.
Vilket stjärntecken har Lena Margareta?
Lena Margareta har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Lena Margareta folkbokförd?
Lena Margareta Brandin är folkbokförd i Härryda kommun.
Vilket län tillhör Lena Margareta?
Lena Margareta Brandin tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Lena Margareta?
Lena Margareta Brandin tillhör Björketorps församling.