7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-24
Ragnhild Margaretha Holmström
Årsinkomst: Kolla Ragnhilds lön anonymt
Personnummer: 19550923-
Ålder: 70 år
Födelsedag: 23 september 1955
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 15 juli
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Ragnhild Margaretha Holmström
Förnamn: Ragnhild Margaretha
Tilltalsnamn: Ragnhild
Efternamn: Holmström
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2018-01-01
Gatuadress: Siksele 177
Postnummer: 921 99
Postort: Lycksele
Distrikt: Lycksele
Församling: Lycksele församling (248101)
Kommun: Lycksele (2481)
Län: Västerbotten (24)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Ragnhild
Ragnhild Holmström är en 70 årig kvinna och bosatt på Siksele 177 i Lycksele. Hennes bostad är en villa på 90 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 januari 2018 och har sammanlagt bott där i 8 år och 174 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Ragnhild
Informationen om Ragnhild kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Siksele 177
Registrerat på adressen
921 99 Lycksele
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2015-06-29 (10 år) Ägare Ragnhild Holmström Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2015-06-29 (10 år) | Ragnhild Holmström | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ragnhild kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ragnhild hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Ragnhilds bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 90 kvm
Byggår: 1954
Bolagsengagemang | 0 st
Ragnhild har inga bolagsengagemang
Mer om Ragnhild
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
70 år (och 274 dagar)
Födelsedag
23 september (en onsdag om 91 dagar)
Födelsedatum
1955-09-23 (en fredag för 25 842 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 9 år och 91 dagar (en söndag)
Ragnhild Holmström är en 70 årig kvinna och bosatt på Siksele 177 i Lycksele. Hennes bostad är en villa på 90 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 januari 2018 och har sammanlagt bott där i 8 år och 174 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Ragnhilds bostadsområde, på postnummer 921 99, är 428 576 kr per år och 5,05 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Lycksele där Ragnhilds ingår. Ragnhilds lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 37.
Förutom Ragnhild bor också Sivert Holmström på adressen. Där har han bott i 8 år och 174 dagar sedan han först registrerades där den 1 januari 2018. På adressen finns också en hund registrerad som Ragnhild är ägare till. Ragnhild är gift med Sivert Holmström .
Ragnhilds nästa födelsedag är om 91 dagar då hon fyller 71 år. Hennes namnsdag är om 21 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 9 år och 91 dagar (en söndag).
Namnet Ragnhild är 'Nordiskt namn, sammansatt av ord med bet. ’gudamakter’ och ’strid’'.
Ragnhild har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ragnhild i Sverige Ragnhild Hildebrand Lundh i Lund, Ragnhild Lindé i Älvsjö och Ragnhild Poppius i Bromma.
Informationen om Ragnhild kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Ragnhild Holmström
Var bor Ragnhild?
Hur gammal är Ragnhild?
Ragnhild Holmström är 70 år gammal och föddes den 23 september 1955. Hon fyller 71 år den 23 september.
Har Ragnhild några bolagsengagemang?
Ragnhild har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Ragnhild några fordon?
Är Ragnhild gift?
Ragnhild är gift med Sivert Holmström.
Vilket telefonnummer har Ragnhild?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Ragnhild.
Vilket stjärntecken har Ragnhild?
Ragnhild har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Ragnhild folkbokförd?
Ragnhild Holmström är folkbokförd i Lycksele kommun.
Vilket län tillhör Ragnhild?
Ragnhild Holmström tillhör Västerbotten.
Vilken församling tillhör Ragnhild?
Ragnhild Holmström tillhör Lycksele församling.