7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-04
Lars-Inge Larsson
Årsinkomst: Kolla Lars-Inges lön anonymt
Personnummer: 19550929-
Ålder: 70 år
Födelsedag: 29 september 1955
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Lars-Inge Larsson
Förnamn: Lars-Inge
Tilltalsnamn: Lars-Inge
Efternamn: Larsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2000-02-25
Gatuadress: Lau Sunnkyrke 216
Postnummer: 623 62
Postort: Ljugarn
Församling: När-Lau församling (098071)
Kommun: Gotland (0980)
Län: Gotland (09)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Lars-Inge
Lars-Inge Larsson är en man på 70 år som bor på Lau Sunnkyrke 216 i Ljugarn. Lars-Inges bostad är en villa på 62 kvm . Där har han bott i 26 år och 129 dagar sedan han flyttade in den 25 februari 2000. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lars-Inge
Informationen om Lars-Inge kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Lau Sunnkyrke 216
Registrerat på adressen
623 62 Ljugarn
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Lars-Inge kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Lars-Inge hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Lars-Inges bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 62 kvm
Bolagsengagemang | 0 st
Lars-Inge har inga bolagsengagemang
Mer om Lars-Inge
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
70 år (och 278 dagar)
Födelsedag
29 september (en tisdag om 87 dagar)
Födelsedatum
1955-09-29 (en torsdag för 25 846 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 9 år och 87 dagar (en lördag)
Lars-Inge Larsson är en man på 70 år som bor på Lau Sunnkyrke 216 i Ljugarn. Lars-Inges bostad är en villa på 62 kvm . Där har han bott i 26 år och 129 dagar sedan han flyttade in den 25 februari 2000. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Lars-Inges postnummer, 623 62, är medelinkomsten 367 508 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,59 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Lars-Inge och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Gotland där Lars-Inge ingår. Lars-Inges lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 117.
Lars-Inge bor tillsammans med Marianne Larsson. Hon är en 70 årig kvinna som flyttade in den 25 februari 2000 och har bott där totalt 26 år och 129 dagar. Han är gift med Marianne Larsson .
På Lars-Inges nästa födelsedag fyller han 71 år. Den inträffar om 87 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 9 år och 87 dagar (en lördag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 181 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Lars-Inge har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lars-Inge i Sverige Lars-Inge Kjellberg i Karlshamn, Lars-Inge Larsson i Örebro och Lars-Inge Johansson i Uddevalla.
Informationen om Lars-Inge kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Lars-Inge Larsson
Var bor Lars-Inge?
Hur gammal är Lars-Inge?
Lars-Inge Larsson är 70 år gammal och föddes den 29 september 1955. Han fyller 71 år den 29 september.
Har Lars-Inge några bolagsengagemang?
Lars-Inge har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Lars-Inge några fordon?
Är Lars-Inge gift?
Lars-Inge är gift med Marianne Larsson.
Vilket telefonnummer har Lars-Inge?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Lars-Inge.
Vilket stjärntecken har Lars-Inge?
Lars-Inge har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Lars-Inge folkbokförd?
Lars-Inge Larsson är folkbokförd i Gotland kommun.
Vilket län tillhör Lars-Inge?
Lars-Inge Larsson tillhör Gotland.
Vilken församling tillhör Lars-Inge?
Lars-Inge Larsson tillhör När-Lau församling.