7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-30

Staffan Lennart Davidsson

Årsinkomst: Kolla Lennarts lön anonymt

Personnummer: 19551009- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 70 år

Födelsedag: 9 oktober 1955

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 28 september

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Staffan Lennart Davidsson

Förnamn: Staffan Lennart

Tilltalsnamn: Lennart

Efternamn: Davidsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Gatuadress: Hökhult Knipplekullen

Postnummer: 519 90

Postort: Horred

Församling: Horreds församling (146314)

Kommun: Mark (1463)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lennart

Lennart Davidsson är en man på 70 år som bor på Hökhult Knipplekullen i Horred. Lennarts bostad är ett lantbruk på 115 kvm . Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lennart

Informationen om Lennart kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lennart Davidsson?

Vad tjänar Lennart?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lennarts
Kreditstatus?

Nyfiken på Lennarts Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Hökhult Knipplekullen

Latitud: 57.357635   |   Longitud: 12.446298

Registrerat på adressen


Hökhult Knipplekullen
519 90 Horred

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Davidsson, Lennart Status Aktiv
Ansvarig Staffan Lennart Davidsson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Staffan Lennart Davidsson (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
PUDEL,MELLAN Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2013-01-31 (13 år) Ägare Lennart Davidsson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2013-01-31 (13 år) Lennart Davidsson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lennart kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lennart hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lennarts bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Lantbruk

Boarea: 115 kvm

Byggår: 1909

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Davidsson, Lennart Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Lennart


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

70 år (och 264 dagar)

Födelsedag

09 oktober (en fredag om 101 dagar)

Födelsedatum

1955-10-09 (en söndag för 25 832 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 9 år och 101 dagar (en tisdag)

Lennart Davidsson är en man på 70 år som bor på Hökhult Knipplekullen i Horred. Lennarts bostad är ett lantbruk på 115 kvm . Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Lennarts postnummer, 519 90, är medelinkomsten 350 996 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,97 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Lennart och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Mark där Lennart ingår. Lennarts lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 78.

Lennart bor tillsammans med Ulla Davidsson Björsell. Hon är en 72 årig kvinna som flyttade in den 12 juni 1991 och har bott där totalt 35 år och 18 dagar. På adressen finns en hund (som Lennart är ägare till). Han är gift med Ulla Davidsson Björsell .

På Lennarts nästa födelsedag fyller han 71 år. Den inträffar om 101 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 9 år och 101 dagar (en tisdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 90 dagar.

Namnet Lennart är 'Lågtysk form av Leonard'.

Lennart har 1 bolagsengagemang ( Davidsson, Lennart ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lennart i Sverige Lennart Jansson i Djurhamn, Lennart Pettersson i Björklinge och Lennart Jähkel i Stockholm.

Informationen om Lennart kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lennart Davidsson