7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-10

Susann Birgitta Åström

Årsinkomst: Kolla Susann Birgittas lön anonymt

Personnummer: 19551009- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 70 år

Födelsedag: 9 oktober 1955

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 7 oktober

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Susann Birgitta Åström

Förnamn: Susann Birgitta

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Åström

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2023-11-01

Gatuadress: Vickeby 50

Postnummer: 741 90

Postort: Knivsta

Distrikt: Knivsta

Församling: Knivsta församling (033001)

Kommun: Knivsta (0330)

Län: Uppsala (03)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Susann Birgitta Åström är en kvinna på 70 år som bor på Vickeby 50 i Knivsta. bostad är en villa på 160 kvm . Där har hon bott i 2 år och 251 dagar sedan hon flyttade in den 1 november 2023. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Susann Birgitta Åström?

Vad tjänar Susann Birgitta?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Susann Birgittas
Kreditstatus?

Nyfiken på Susann Birgittas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Vickeby 50

Latitud: 59.701531   |   Longitud: 17.765255

Registrerat på adressen


Vickeby 50
741 90 Knivsta

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Lagun Markis & Persienn Aktiebolag Status Aktiv
Ansvarig Bengt Melcher Åström (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Bengt Melcher Åström (Styrelseledamot) Kolla lön direkt


Hundar på adressen | 2 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
JÄMTHUND Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2019-03-18 (7 år) Ägare Bengt Melcher Åström Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2019-03-18 (7 år) Bengt Melcher Åström Kolla lön direkt
TAX Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum Uppgift saknas Ägare Susann Birgitta Åström Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se Susann Birgitta Åström Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Susann Birgitta kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Susann Birgitta hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Susann Birgittas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 160 kvm

Byggår: 1915

Illustration stad

Bolagsengagemang | 2 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Lagun Markis & Persienn Aktiebolag Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 1,2 Vinst (MSEK) 2,2
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2024 1,2 2,2
Lagun Solskydd AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 37,2 Vinst (MSEK) 2,4
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 0 2024 37,2 2,4

Mer om Susann Birgitta


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

70 år (och 274 dagar)

Födelsedag

09 oktober (en fredag om 91 dagar)

Födelsedatum

1955-10-09 (en söndag för 25 842 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 9 år och 91 dagar (en tisdag)

Susann Birgitta Åström är en kvinna på 70 år som bor på Vickeby 50 i Knivsta. bostad är en villa på 160 kvm . Där har hon bott i 2 år och 251 dagar sedan hon flyttade in den 1 november 2023. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Susann Birgittas postnummer, 741 90, är medelinkomsten 426 257 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,22 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Susann Birgitta och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Knivsta där Susann Birgitta ingår. Susann Birgittas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 44.

Susann Birgitta bor tillsammans med Bengt Melcher Åström. Han är en 72 årig man som flyttade in den 1 november 2023 och har bott där totalt 2 år och 251 dagar. Det finns också 2 hundar i bostaden. Hon är gift med Bengt Melcher Åström .

På Susann Birgittas nästa födelsedag fyller hon 71 år. Den inträffar om 91 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 9 år och 91 dagar (en tisdag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 89 dagar.

Namnet Birgitta är 'Nordisk ombildning av ett keltiskt namn med bet. ’den höga’'.

Susann Birgitta har 2 bolagsengagemang ( Lagun Markis & Persienn Aktiebolag och Lagun Solskydd AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Susann Birgitta i Sverige Birgitta Selstig Nilsson i Oxelösund, Susann Nilsson i Johanneshov och Susann Söderqvist i Härnösand.

Informationen om Susann Birgitta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Susann Birgitta Åström