7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-24
Mehdi Hashemi Motlagh
Årsinkomst: Kolla Mehdis lön anonymt
Personnummer: 19551219-
Ålder: 70 år
Födelsedag: 19 december 1955
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Mehdi Hashemi Motlagh
Förnamn: Mehdi
Tilltalsnamn: Mehdi
Efternamn: Hashemi Motlagh
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2007-06-01
Gatuadress: Vankivavägen 11 A lgh 1202
Våning & dörr: 2 våningen, dörr 2 från vänster
Postnummer: 281 49
Postort: Hässleholm
Församling: Hässleholms församling (129301)
Kommun: Hässleholm (1293)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Mehdi
Mehdi Hashemi Motlagh är en man på 70 år som bor på Vankivavägen 11 A lgh 1202 i Hässleholm. Mehdis bostad är en lägenhet med 3 rum på 73 kvm . Där har han bott i 19 år och 23 dagar sedan han flyttade in den 1 juni 2007. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Mehdi
Informationen om Mehdi kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Vankivavägen 11 A lgh 1202
Registrerat på adressen
281 49 Hässleholm
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Mehdi kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Mehdi hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Mehdis bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 73 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1951
Bolagsengagemang | 0 st
Mehdi har inga bolagsengagemang
Mer om Mehdi
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
70 år (och 187 dagar)
Födelsedag
19 december (en lördag om 178 dagar)
Födelsedatum
1955-12-19 (en måndag för 25 755 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 9 år och 178 dagar (en onsdag)
Mehdi Hashemi Motlagh är en man på 70 år som bor på Vankivavägen 11 A lgh 1202 i Hässleholm. Mehdis bostad är en lägenhet med 3 rum på 73 kvm . Där har han bott i 19 år och 23 dagar sedan han flyttade in den 1 juni 2007. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Mehdis postnummer, 281 49, är medelinkomsten 351 335 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,37 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Mehdi och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Hässleholm där Mehdi ingår. Mehdis lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 50.
Mehdi bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.
På Mehdis nästa födelsedag fyller han 71 år. Den inträffar om 178 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 9 år och 178 dagar (en onsdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 191 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Mehdi har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mehdi i Sverige Mehdi Lahlou i Sundbyberg, Mehdi Ranjbar Gharajeh i Uppsala och Mehdi Wijk i Skattkärr.
Informationen om Mehdi kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Mehdi Hashemi Motlagh
Var bor Mehdi?
Hur gammal är Mehdi?
Mehdi Hashemi Motlagh är 70 år gammal och föddes den 19 december 1955. Han fyller 71 år den 19 december.
Har Mehdi några bolagsengagemang?
Mehdi har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Mehdi några fordon?
Är Mehdi gift?
Mehdi är inte gift.
Vilket telefonnummer har Mehdi?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Mehdi.
Vilket stjärntecken har Mehdi?
Mehdi har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är Mehdi folkbokförd?
Mehdi Hashemi Motlagh är folkbokförd i Hässleholm kommun.
Vilket län tillhör Mehdi?
Mehdi Hashemi Motlagh tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Mehdi?
Mehdi Hashemi Motlagh tillhör Hässleholms församling.