7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-28
Ahmet Kapkac
Årsinkomst: Kolla Ahmets lön anonymt
Personnummer: 19560108-
Ålder: 70 år
Födelsedag: 8 januari 1956
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Ahmet Kapkac
Förnamn: Ahmet
Tilltalsnamn: Ahmet
Efternamn: Kapkac
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2004-02-15
Gatuadress: Eksätravägen 316
Postnummer: 127 61
Postort: Skärholmen
Församling: Skärholmens församling (018040)
Kommun: Stockholm (0180)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Ahmet
Ahmet Kapkac är 70 år gammal och bor på Eksätravägen 316 i Skärholmen. Hans bostad är ett kedjehus på 167 kvm . Där har han bott i 22 år och 133 dagar sedan han flyttade in den 15 februari 2004. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Ahmet
Informationen om Ahmet kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Eksätravägen 316
Registrerat på adressen
127 61 Skärholmen
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ahmet kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ahmet hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Ahmets bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Kedjehus
Boarea: 167 kvm
Byggår: 1967
Bolagsengagemang | 0 st
Ahmet har inga bolagsengagemang
Mer om Ahmet
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
70 år (och 171 dagar)
Födelsedag
08 januari (en fredag om 194 dagar)
Födelsedatum
1956-01-08 (en söndag för 25 739 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 9 år och 194 dagar (en tisdag)
Ahmet Kapkac är 70 år gammal och bor på Eksätravägen 316 i Skärholmen. Hans bostad är ett kedjehus på 167 kvm . Där har han bott i 22 år och 133 dagar sedan han flyttade in den 15 februari 2004. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 127 61, som är Ahmets bostadsområde, är medelinkomsten 373 096 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,66 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Ahmets ingår. Ahmets lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 248.
Ahmet delar bostaden med Zekiye Kapkac, en 63 årig kvinna. Hon flyttade in den 15 februari 2004 och har bott där totalt 22 år och 133 dagar. Ahmet är gift med Zekiye Kapkac .
Ahmet har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 187 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 194 dagar då han fyller 71 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 9 år och 194 dagar (en tisdag).
Ahmet har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ahmet i Sverige Ahmet Akan i Tumba, Ahmet Altunay i Tumba och Ahmet Ugan i Vega.
Informationen om Ahmet kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Ahmet Kapkac
Var bor Ahmet?
Hur gammal är Ahmet?
Ahmet Kapkac är 70 år gammal och föddes den 8 januari 1956. Han fyller 71 år den 8 januari.
Har Ahmet några bolagsengagemang?
Ahmet har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Ahmet några fordon?
Är Ahmet gift?
Ahmet är gift med Zekiye Kapkac.
Vilket telefonnummer har Ahmet?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Ahmet.
Vilket stjärntecken har Ahmet?
Ahmet har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Ahmet folkbokförd?
Ahmet Kapkac är folkbokförd i Stockholm kommun.
Vilket län tillhör Ahmet?
Ahmet Kapkac tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Ahmet?
Ahmet Kapkac tillhör Skärholmens församling.