7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-25

Maria De Los Angeles Ribadeneira Suarez

Årsinkomst: Kolla Maria De Los Angeles lön anonymt

Personnummer: 19560111- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 70 år

Födelsedag: 11 januari 1956

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 28 februari

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Maria De Los Angeles Ribadeneira Suarez

Förnamn: Maria De Los Angeles

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Ribadeneira Suarez

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2002-04-01

Gatuadress: Merkurigränd 4

Postnummer: 191 47

Postort: Sollentuna

Församling: Sollentuna församling (016301)

Kommun: Sollentuna (0163)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Maria De Los Angeles Ribadeneira Suarez är 70 år och bosatt på Merkurigränd 4 i Sollentuna. Hon bor i ett radhus på 122 kvm . Där har hon bott i 24 år och 115 dagar sedan hon flyttade in den 1 april 2002. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Maria De Los Angeles Ribadeneira Suarez?

Vad tjänar Maria De Los Angeles?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Maria De Los Angeles
Kreditstatus?

Nyfiken på Maria De Los Angeles Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Merkurigränd 4

Latitud: 59.434092   |   Longitud: 17.947306

Registrerat på adressen


Merkurigränd 4
191 47 Sollentuna

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Österdahl Trädgård Status Aktiv
Ansvarig Bo Christer Österdahl (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Bo Christer Österdahl (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2019-12-28 (6 år) Ägare Maria De Los Angeles Ribadeneira Suarez Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2019-12-28 (6 år) Maria De Los Angeles Ribadeneira Suarez Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Maria De Los Angeles kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Maria De Los Angeles hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Maria De Los Angeles bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 122 kvm

Byggår: 1983

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Gila Design AB Typ Aktiebolag Status Likvidation
Befattning Verklig Huvudman Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2022 Omsättning (MSEK) 0 Vinst (MSEK) 0
Aktiebolag Likvidation
Verklig Huvudman 100% 2022 0 0

Mer om Maria De Los Angeles


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

70 år (och 195 dagar)

Födelsedag

11 januari (en måndag om 170 dagar)

Födelsedatum

1956-01-11 (en onsdag för 25 763 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 9 år och 170 dagar (en fredag)

Maria De Los Angeles Ribadeneira Suarez är 70 år och bosatt på Merkurigränd 4 i Sollentuna. Hon bor i ett radhus på 122 kvm . Där har hon bott i 24 år och 115 dagar sedan hon flyttade in den 1 april 2002. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I området som hon bor just nu, på postnummer 191 47, är medelinkomsten 482 270 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,06 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Sollentuna där Maria De Los Angeles ingår. Maria De Los Angeles lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 60.

Maria De Los Angeles bor tillsammans med Bo Österdahl. Han har bott på Merkurigränd 4 i totalt 24 år och 115 dagar sedan han först registrerades på adressen den 1 april 2002. Det finns även en hund på Maria De Los Angeles adress som hon är ägare till. Hon är gift med Bo Österdahl .

Maria De Los Angeles fyller 71 år om 170 dagar och har namnsdag om 218 dagar. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 80 år om 9 år och 170 dagar (en fredag).

Namnet Maria är 'Bibliskt namn, eg. grekisk form av det arameiska namnet Mariam (= Mirjam) med omtvistad bet'.

Maria De Los Angeles har 1 bolagsengagemang ( Gila Design AB ).

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Maria De Los Angeles i Sverige Maria Forsblom i Ekerö, De Zhang i Ånge och Angeles Lundgren i Mantorp.

Informationen om Maria De Los Angeles kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Maria De Los Angeles Ribadeneira Suarez