8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-10-22

Fjalar Fridolf Lindroos

Årsinkomst: Kolla Fjalars lön anonymt

Personnummer: 19560219- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 70 år

Födelsedag: 19 februari 1956

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 12 januari

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Fjalar Fridolf Lindroos

Förnamn: Fjalar Fridolf

Tilltalsnamn: Fjalar

Efternamn: Lindroos

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1985-05-23

Gatuadress: Mogata Djupkällan 1

Postnummer: 614 90

Postort: Söderköping

Församling: Söderköping S:t Anna församling (058201)

Kommun: Söderköping (0582)

Län: Östergötland (05)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Fjalar

Fjalar Lindroos är en man på 70 år som bor på Mogata Djupkällan 1 i Söderköping. Fjalars bostad är en villa på 176 kvm . Där har han bott i 41 år och 152 dagar sedan han flyttade in den 23 maj 1985. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Fjalar

Informationen om Fjalar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Fjalar Lindroos?

Vad tjänar Fjalar?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Fjalars
Kreditstatus?

Nyfiken på Fjalars Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Mogata Djupkällan 1

Latitud: 58.446681   |   Longitud: 16.462337

Registrerat på adressen


Mogata Djupkällan 1
614 90 Söderköping

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Fjalar kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Fjalar hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Fjalars bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 176 kvm

Byggår: 1986

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Fjalar har inga bolagsengagemang


Mer om Fjalar


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

70 år (och 245 dagar)

Födelsedag

19 februari (en fredag om 120 dagar)

Födelsedatum

1956-02-19 (en söndag för 25 813 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 9 år och 120 dagar (en tisdag)

Fjalar Lindroos är en man på 70 år som bor på Mogata Djupkällan 1 i Söderköping. Fjalars bostad är en villa på 176 kvm . Där har han bott i 41 år och 152 dagar sedan han flyttade in den 23 maj 1985. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Fjalars postnummer, 614 90, är medelinkomsten 388 249 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,82 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Fjalar och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Söderköping där Fjalar ingår. Fjalars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 32.

Fjalar bor tillsammans med Lena Jivhag Lindroos. Hon är en 68 årig kvinna som flyttade in den 23 maj 1985 och har bott där totalt 41 år och 152 dagar. Han är gift med Lena Jivhag Lindroos .

På Fjalars nästa födelsedag fyller han 71 år. Den inträffar om 120 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 9 år och 120 dagar (en tisdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 82 dagar.

Namnet Fridolf är 'Tyskt namn, sammansatt av ord med bet. ’fred’ och ’varg’'.

Fjalar har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Fjalar i Sverige Fjalar Henriksson i Borlänge, Fjalar Beijar i Saltsjö-Boo och Fjalar Lindroos i Söderköping.

Informationen om Fjalar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Fjalar Lindroos