7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-24
Sang Svantesson
Årsinkomst: Kolla Sangs lön anonymt
Personnummer: 19560220-
Ålder: 70 år
Födelsedag: 20 februari 1956
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Fiskarna
Namnregistrering
Personnamn: Sang Svantesson
Förnamn: Sang
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Svantesson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2010-04-16
Gatuadress: Ribbenås Björkebacken 1
Postnummer: 542 93
Postort: Mariestad
Församling: Ullervads församling (149303)
Kommun: Mariestad (1493)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Sang Svantesson är en kvinna på 70 år som bor på Ribbenås Björkebacken 1 i Mariestad. bostad är en villa på 85 kvm . Där har hon bott i 16 år och 69 dagar sedan hon flyttade in den 16 april 2010. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Ribbenås Björkebacken 1
Registrerat på adressen
542 93 Mariestad
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Sang kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Sang hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Sangs bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 85 kvm
Byggår: 1909
Bolagsengagemang | 0 st
Sang har inga bolagsengagemang
Mer om Sang
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
70 år (och 124 dagar)
Födelsedag
20 februari (en lördag om 241 dagar)
Födelsedatum
1956-02-20 (en måndag för 25 692 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 9 år och 241 dagar (en onsdag)
Sang Svantesson är en kvinna på 70 år som bor på Ribbenås Björkebacken 1 i Mariestad. bostad är en villa på 85 kvm . Där har hon bott i 16 år och 69 dagar sedan hon flyttade in den 16 april 2010. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Sangs postnummer, 542 93, är medelinkomsten 411 889 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,26 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Sang och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Mariestad där Sang ingår. Sangs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 58.
Sang bor tillsammans med Rolf Svantesson. Han är en 77 årig man som flyttade in den 15 september 1986 och har bott där totalt 39 år och 282 dagar. Hon är gift med Rolf Svantesson .
På Sangs nästa födelsedag fyller hon 71 år. Den inträffar om 241 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 9 år och 241 dagar (en onsdag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 191 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Sang har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sang i Sverige Sang Tchou i Alvesta, Sang Ha i Göteborg och Sang Tran i Värnamo.
Informationen om Sang kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Sang Svantesson
Var bor Sang?
Hur gammal är Sang?
Sang Svantesson är 70 år gammal och föddes den 20 februari 1956. Hon fyller 71 år den 20 februari.
Har Sang några bolagsengagemang?
Sang har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Sang några fordon?
Är Sang gift?
Sang är gift med Rolf Svantesson.
Vilket telefonnummer har Sang?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Sang.
Vilket stjärntecken har Sang?
Sang har stjärntecknet Fiskarna.
I vilken kommun är Sang folkbokförd?
Sang Svantesson är folkbokförd i Mariestad kommun.
Vilket län tillhör Sang?
Sang Svantesson tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Sang?
Sang Svantesson tillhör Ullervads församling.