7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-18

Karl Roger Sören Antonsson

Årsinkomst: Kolla Rogers lön anonymt

Personnummer: 19560223- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 70 år

Födelsedag: 23 februari 1956

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 2 juni

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Karl Roger Sören Antonsson

Förnamn: Karl Roger Sören

Tilltalsnamn: Roger

Efternamn: Antonsson

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-01-02

Gatuadress: Åkaregatan 6 lgh 1002

Våning & dörr: Entréplan, dörr 2 från vänster

Postnummer: 281 38

Postort: Hässleholm

Distrikt: Hässleholm

Församling: Hässleholms församling (129301)

Kommun: Hässleholm (1293)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Roger

Roger Antonsson är en 70 årig man och bosatt på Åkaregatan 6 lgh 1002 i Hässleholm. Hans bostad är en lägenhet med 4 rum på 96 kvm . Han flyttade in på adressen den 2 januari 2026 och har sammanlagt bott där i 197 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Roger

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Roger Antonsson?

Vad tjänar Roger?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Rogers
Kreditstatus?

Nyfiken på Rogers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Åkaregatan 6 lgh 1002

Latitud: 56.155965   |   Longitud: 13.770213

Registrerat på adressen


Åkaregatan 6 lgh 1002
281 38 Hässleholm

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Roger kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Roger hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Rogers bostad


Fakta om bostaden

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 96 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1938

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Roger har inga bolagsengagemang


Mer om Roger


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

70 år (och 145 dagar)

Födelsedag

23 februari (en tisdag om 220 dagar)

Födelsedatum

1956-02-23 (en torsdag för 25 713 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 9 år och 220 dagar (en lördag)

Roger Antonsson är en 70 årig man och bosatt på Åkaregatan 6 lgh 1002 i Hässleholm. Hans bostad är en lägenhet med 4 rum på 96 kvm . Han flyttade in på adressen den 2 januari 2026 och har sammanlagt bott där i 197 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Rogers bostadsområde, på postnummer 281 38, är 349 653 kr per år och 5,83 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Hässleholm där Rogers ingår. Rogers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 30.

Förutom Roger bor också Alicia Asis på adressen. Där har hon bott i 197 dagar sedan hon först registrerades där den 2 januari 2026. Roger är gift med Alicia Asis .

Rogers nästa födelsedag är om 220 dagar då han fyller 71 år. Hans namnsdag är om 319 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 9 år och 220 dagar (en lördag).

Namnet Roger är 'Engelskt namn, motsvarande ett nordiskt namn sammansatt av ord med bet. ’ära’ och ’spjut’'.

Roger har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Roger i Sverige Roger Nordin Elgh i Stockholm, Roger Wilson i Stockholm och Roger Ljung i Malmö.

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Roger Antonsson