7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-15

Björn Roger Backlund

Årsinkomst: Kolla Rogers lön anonymt

Personnummer: 19560225- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 70 år

Födelsedag: 25 februari 1956

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 2 juni

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Björn Roger Backlund

Förnamn: Björn Roger

Tilltalsnamn: Roger

Efternamn: Backlund

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2007-04-23

Gatuadress: Wallenstråles väg 58

Postnummer: 692 36

Postort: Kumla

Församling: Kumla församling (188101)

Kommun: Kumla (1881)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Roger

Roger Backlund är en 70 årig man bosatt i Kumla kommun. Han bor i ett radhus på 66 kvm . Där har han bott i sammanlagt 19 år och 83 dagar sedan 23 april 2007. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Roger

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Roger Backlund?

Vad tjänar Roger?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Rogers
Kreditstatus?

Nyfiken på Rogers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Wallenstråles väg 58

Latitud: 59.118539   |   Longitud: 15.147922

Registrerat på adressen


Wallenstråles väg 58
692 36 Kumla

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Roger kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Roger hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Rogers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 66 kvm

Byggår: 1975

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Roger har inga bolagsengagemang


Mer om Roger


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

70 år (och 140 dagar)

Födelsedag

25 februari (en torsdag om 225 dagar)

Födelsedatum

1956-02-25 (en lördag för 25 708 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 9 år och 225 dagar (en måndag)

Roger Backlund är en 70 årig man bosatt i Kumla kommun. Han bor i ett radhus på 66 kvm . Där har han bott i sammanlagt 19 år och 83 dagar sedan 23 april 2007. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Rogers bostadsområde, på postnummer 692 36, har 2,68 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 364 732 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Kumla där Rogers ingår. Rogers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 33.

Roger bor tillsammans med en 65 årig kvinna vid namn Yvonne Ljunglöf. Hon registrerades på adressen den 23 april 2007, och har bott där totalt 19 år och 83 dagar. Han är inte gift.

Vill du fira Rogers födelsedag ska du gratulera honom om 225 dagar då han fyller 71 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 322 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 80 år om 9 år och 225 dagar (en måndag).

Namnet Roger är 'Engelskt namn, motsvarande ett nordiskt namn sammansatt av ord med bet. ’ära’ och ’spjut’'.

Roger har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Roger i Sverige det senaste kvartalet är Roger Nordin Elgh i Stockholm, Roger Wilson i Stockholm och Roger Ljung i Malmö.

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Roger Backlund