7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-13

Wafa Hamed Sultan Al-Kaabi

Årsinkomst: Kolla Wafas lön anonymt

Personnummer: 19560329- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 70 år

Födelsedag: 29 mars 1956

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Wafa Hamed Sultan Al-Kaabi

Förnamn: Wafa Hamed Sultan

Tilltalsnamn: Wafa

Efternamn: Al-Kaabi

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2016-05-16

Gatuadress: Råbystigen 31 lgh 1001

Våning & dörr: Entréplan, dörr 1 från vänster

Postnummer: 197 31

Postort: Bro

Distrikt: Bro

Församling: Bro församling (013901)

Kommun: Upplands-Bro (0139)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Wafa

Wafa Al-Kaabi är en kvinna på 70 år som bor på Råbystigen 31 lgh 1001 i Bro. Wafas bostad är en lägenhet med 3 rum på 77 kvm . Där har hon bott i 10 år och 58 dagar sedan hon flyttade in den 16 maj 2016. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Wafa

Informationen om Wafa kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Wafa Al-Kaabi?

Vad tjänar Wafa?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Wafas
Kreditstatus?

Nyfiken på Wafas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Råbystigen 31 lgh 1001

Latitud: 59.517247   |   Longitud: 17.637709

Registrerat på adressen


Råbystigen 31 lgh 1001
197 31 Bro

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Wafa kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Wafa hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Wafas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 77 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Wafa har inga bolagsengagemang


Mer om Wafa


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

70 år (och 106 dagar)

Födelsedag

29 mars (en måndag om 259 dagar)

Födelsedatum

1956-03-29 (en torsdag för 25 673 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 9 år och 260 dagar (en lördag)

Wafa Al-Kaabi är en kvinna på 70 år som bor på Råbystigen 31 lgh 1001 i Bro. Wafas bostad är en lägenhet med 3 rum på 77 kvm . Där har hon bott i 10 år och 58 dagar sedan hon flyttade in den 16 maj 2016. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Wafas postnummer, 197 31, är medelinkomsten 255 057 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 12,64 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Wafa och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Upplands-Bro där Wafa ingår. Wafas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 51.

Wafa bor tillsammans med Riad Jaber Hashe Al-Kinani. Han är en 64 årig man som flyttade in den 10 juni 2014 och har bott där totalt 12 år och 33 dagar. Hon är inte gift.

På Wafas nästa födelsedag fyller hon 71 år. Den inträffar om 259 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 9 år och 260 dagar (en lördag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 172 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Wafa har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Wafa i Sverige Wafa Alsarraf i Malmö, Wafa Sultan Kadir i Lund och Wafa Yosefi i Göteborg.

Informationen om Wafa kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Wafa Al-Kaabi