7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-22
Lars-Eric Larsson
Årsinkomst: Kolla Lars-Erics lön anonymt
Personnummer: 19560330-
Ålder: 70 år
Födelsedag: 30 mars 1956
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Väduren
Namnregistrering
Personnamn: Lars-Eric Larsson
Förnamn: Lars-Eric
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Larsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1978-10-18
Gatuadress: Repslagaregatan 2
Postnummer: 243 34
Postort: Höör
Församling: Höörs församling (126702)
Kommun: Höör (1267)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Lars-Eric Larsson är en man på 70 år som bor på Repslagaregatan 2 i Höör. bostad är ett kedjehus på 114 kvm . Där har han bott i 47 år och 247 dagar sedan han flyttade in den 18 oktober 1978. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Repslagaregatan 2
Registrerat på adressen
243 34 Höör
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2019-06-11 (7 år) Ägare Lars-Eric Larsson Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2019-06-11 (7 år) | Lars-Eric Larsson | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Lars-Eric kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Lars-Eric hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Lars-Erics bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Kedjehus
Boarea: 114 kvm
Byggår: 1972
Bolagsengagemang | 0 st
Lars-Eric har inga bolagsengagemang
Mer om Lars-Eric
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
70 år (och 84 dagar)
Födelsedag
30 mars (en tisdag om 281 dagar)
Födelsedatum
1956-03-30 (en fredag för 25 651 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 9 år och 282 dagar (en söndag)
Lars-Eric Larsson är en man på 70 år som bor på Repslagaregatan 2 i Höör. bostad är ett kedjehus på 114 kvm . Där har han bott i 47 år och 247 dagar sedan han flyttade in den 18 oktober 1978. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Lars-Erics postnummer, 243 34, är medelinkomsten 363 484 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,83 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Lars-Eric och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Höör där Lars-Eric ingår. Lars-Erics lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 26.
Lars-Eric bor tillsammans med Eva Christina Larsson. Hon är en 68 årig kvinna som flyttade in den 18 oktober 1978 och har bott där totalt 47 år och 247 dagar. På adressen finns en hund (som Lars-Eric är ägare till). Han är gift med Eva Christina Larsson .
På Lars-Erics nästa födelsedag fyller han 71 år. Den inträffar om 281 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 9 år och 282 dagar (en söndag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 193 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Lars-Eric har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lars-Eric i Sverige Lars-Eric Aaro i Luleå, Lars-Eric Norrsäter i Flen och Lars-Eric Petersson i Stockholm.
Informationen om Lars-Eric kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Lars-Eric Larsson
Var bor Lars-Eric?
Hur gammal är Lars-Eric?
Lars-Eric Larsson är 70 år gammal och föddes den 30 mars 1956. Han fyller 71 år den 30 mars.
Har Lars-Eric några bolagsengagemang?
Lars-Eric har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Lars-Eric några fordon?
Är Lars-Eric gift?
Lars-Eric är gift med Eva Christina Larsson.
Vilket telefonnummer har Lars-Eric?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Lars-Eric.
Vilket stjärntecken har Lars-Eric?
Lars-Eric har stjärntecknet Väduren.
I vilken kommun är Lars-Eric folkbokförd?
Lars-Eric Larsson är folkbokförd i Höör kommun.
Vilket län tillhör Lars-Eric?
Lars-Eric Larsson tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Lars-Eric?
Lars-Eric Larsson tillhör Höörs församling.