7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-28

Asim Bajrami

Årsinkomst: Kolla Asims lön anonymt

Personnummer: 19560419- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 70 år

Födelsedag: 19 april 1956

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Asim Bajrami

Förnamn: Asim

Tilltalsnamn: Asim

Efternamn: Bajrami

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2007-11-01

Gatuadress: Fortunagatan 31 lgh 1202

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 553 23

Postort: Jönköping

Församling: Jönköpings församling (068002)

Kommun: Jönköping (0680)

Län: Jönköping (06)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Asim

Asim Bajrami är en man på 70 år som bor på Fortunagatan 31 lgh 1202 i Jönköping. Asims bostad är en lägenhet med 4 rum på 105 kvm . Där har han bott i 18 år och 239 dagar sedan han flyttade in den 1 november 2007. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Asim

Informationen om Asim kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Asim Bajrami?

Vad tjänar Asim?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Asims
Kreditstatus?

Nyfiken på Asims Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Fortunagatan 31 lgh 1202

Latitud: 57.777574   |   Longitud: 14.180230

Registrerat på adressen


Fortunagatan 31 lgh 1202
553 23 Jönköping

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Asim kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Asim hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Asims bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 105 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 2004

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Asim har inga bolagsengagemang


Mer om Asim


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

70 år (och 70 dagar)

Födelsedag

19 april (en måndag om 295 dagar)

Födelsedatum

1956-04-19 (en torsdag för 25 637 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 9 år och 296 dagar (en lördag)

Asim Bajrami är en man på 70 år som bor på Fortunagatan 31 lgh 1202 i Jönköping. Asims bostad är en lägenhet med 4 rum på 105 kvm . Där har han bott i 18 år och 239 dagar sedan han flyttade in den 1 november 2007. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Asims postnummer, 553 23, är medelinkomsten 458 429 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,99 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Asim och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Jönköping där Asim ingår. Asims lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 50.

Asim bor tillsammans med Medina Bajrami. Hon är en 69 årig kvinna som flyttade in den 1 november 2007 och har bott där totalt 18 år och 239 dagar. Han är gift med Medina Bajrami .

På Asims nästa födelsedag fyller han 71 år. Den inträffar om 295 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 9 år och 296 dagar (en lördag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 187 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Asim har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Asim i Sverige Asim Musanovic i Stenungsund, Asim Bhatthi i Järfälla och Asim Serdarevic i Markaryd.

Informationen om Asim kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Asim Bajrami