Personuppgifter
2023-02-09
Nils Leif Arne Falk
Personnummer: 19560421-XXXXVisas för medlemmar
Ålder: 66 år
Födelsedag: 21 april 1956
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 30 juni
Stjärntecken: Oxen (ej i verkligheten)
Namnregistrering
Personnamn: Nils Leif Arne Falk
Förnamn: Nils Leif Arne
Tilltalsnamn: Leif
Efternamn: Falk
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1956-04-21
Gatuadress: Kalvbergsåsen 4
Postnummer: 684 92
Postort: Munkfors
Församling: Forshaga-Munkfors församling (176202)
Kommun: Munkfors (1762)
Län: Värmland (17)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Leif
Det finns 17 inkomstmiljonärer i Leif Falks hemkommun Munkfors. I postnummer 684 92 som Leif bor på är medelinkomsten 288 387 kr per år och andelen med betalningsanmärkningar är 9,1 %. Här tjänar kvinnorna i snitt 73,9 % av... Läs mer om Leif
Informationen om Leif kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Kalvbergsåsen 4
Registrerat på adressen
684 92 Munkfors
Företag på adressen | 1 st
Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
---|---|---|---|
Ansvarig Nils Leif Arne Falk (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Nils Leif Arne Falk (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen. I kommunen finns det 415 hundar registrerade.
Bolagsengagemang | 0 st
Leif har inga bolagsengagemang
Mer om Leif
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
66 år (och 294 dagar)
Födelsedag
21 april (en fredag om 71 dagar)
Födelsedatum
1956-04-21 (en lördag för 24 400 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 3 år och 71 dagar (en tisdag)
Det finns 17 inkomstmiljonärer i Leif Falks hemkommun Munkfors. I postnummer 684 92 som Leif bor på är medelinkomsten 288 387 kr per år och andelen med betalningsanmärkningar är 9,1 %. Här tjänar kvinnorna i snitt 73,9 % av vad männen tjänar, vilket kan jämföras med snittet för Sverige som är 73,4 %.
Leif Falk bor i en villa/radhus på Kalvbergsåsen 4 i postorten Munkfors i Munkfors kommun. Området där han bor tillhör Forshaga-Munkfors församling. På adressen finns 2 personer folkbokförda, Leif Falk (66 år) och Anita Ahlqvist (61 år).
När Leif Falk föddes var Tage Erlander (Socialdemokraterna) statsminister. Samma år blev IFK Norrköping svenska mästare i herrfotboll och Sveriges folkmängd uppgick till 7 338 991 personer. Han är 50-talist och är född på våren i stjärntecknet oxe (enligt kinesiskt horoskop är han är född i Apans år). Hans namn har betydelsen 'Nordiskt namn, kortform av namn på -leifr ’arvinge’ (se Torleif)'. Han fyller 67 år om 71 dagar och har namnsdag om 141 dagar. Leif är gift.
Leif har inga bolagsengagemang. På hans adress finns ett bolag registrerat (FALK, LEIF).
På Ratsit görs årligen över 100 miljoner personsökningar och de tre mest eftersökta personerna senaste månaden i Munkfors kommun är Linn Hamrén, Henrik Eriksson och Pehr Trollsveden Abrahamsson. Se topplistan över alla mest eftersökta i Munkfors kommun här. De tre mest eftersökta Leif i Sverige det senaste kvartalet är Leif Mannerström i Tvärred, Leif Karlsson i Tullinge och Leif Andrée i Stockholm.
Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Munkfors där Leif ingår. Leifs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 31.
Informationen om Leif kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.