7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-03

Bertil Kenneth Harald Johansson

Årsinkomst: Kolla Kenneths lön anonymt

Personnummer: 19560504- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 70 år

Födelsedag: 4 maj 1956

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 11 juni

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Bertil Kenneth Harald Johansson

Förnamn: Bertil Kenneth Harald

Tilltalsnamn: Kenneth

Efternamn: Johansson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2014-10-06

Gatuadress: Östra Esplanaden 12 R

Postnummer: 343 31

Postort: Älmhult

Församling: Älmhults församling (076501)

Kommun: Älmhult (0765)

Län: Kronoberg (07)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Kenneth

Kenneth Johansson är en 70 årig man och bosatt på Östra Esplanaden 12 R i Älmhult. Hans bostad är ett radhus på 109 kvm . Han flyttade in på adressen den 6 oktober 2014 och har sammanlagt bott där i 11 år och 270 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Kenneth

Informationen om Kenneth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Kenneth Johansson?

Vad tjänar Kenneth?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Kenneths
Kreditstatus?

Nyfiken på Kenneths Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Östra Esplanaden 12 R

Latitud: 56.549246   |   Longitud: 14.153014

Registrerat på adressen


Östra Esplanaden 12 R
343 31 Älmhult

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Kenneth kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Kenneth hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Kenneths bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 109 kvm

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Kenneth har inga bolagsengagemang


Mer om Kenneth


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

70 år (och 60 dagar)

Födelsedag

04 maj (en tisdag om 305 dagar)

Födelsedatum

1956-05-04 (en fredag för 25 627 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 9 år och 306 dagar (en söndag)

Kenneth Johansson är en 70 årig man och bosatt på Östra Esplanaden 12 R i Älmhult. Hans bostad är ett radhus på 109 kvm . Han flyttade in på adressen den 6 oktober 2014 och har sammanlagt bott där i 11 år och 270 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Kenneths bostadsområde, på postnummer 343 31, är 258 586 kr per år och 7,46 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Älmhult där Kenneths ingår. Kenneths lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 15.

Förutom Kenneth bor också Hanna-Maria Johansson på adressen. Där har hon bott i 11 år och 270 dagar sedan hon först registrerades där den 6 oktober 2014. Kenneth är gift med Hanna-Maria Johansson .

Kenneths nästa födelsedag är om 305 dagar då han fyller 71 år. Hans namnsdag är om 343 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 9 år och 306 dagar (en söndag).

Namnet Bertil är 'Tyskt namn, diminutiv av bl.a. Berthold'.

Kenneth har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kenneth i Sverige Kenneth Eriksson i Strängnäs, Kenneth Claesson i Katrineholm och Kenneth Nilsson i Molkom.

Informationen om Kenneth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Kenneth Johansson