7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-27

Kajsa-Lena Susanne Andersson

Årsinkomst: Kolla Kajsa-Lenas lön anonymt

Personnummer: 19560519- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 70 år

Födelsedag: 19 maj 1956

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 11 augusti

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Kajsa-Lena Susanne Andersson

Förnamn: Kajsa-Lena Susanne

Tilltalsnamn: Kajsa-Lena

Efternamn: Andersson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1983-04-06

Gatuadress: Lingonguppet 5

Postnummer: 811 74

Postort: Österfärnebo

Distrikt: Österfärnebo

Församling: Årsunda-Österfärnebo församling (218104)

Kommun: Sandviken (2181)

Län: Gävleborg (21)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Kajsa-Lena

Kajsa-Lena Andersson är en kvinna på 70 år som bor på Lingonguppet 5 i Österfärnebo. Kajsa-Lenas bostad är en villa på 117 kvm . Där har hon bott i 43 år och 112 dagar sedan hon flyttade in den 6 april 1983. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Kajsa-Lena

Informationen om Kajsa-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Kajsa-Lena Andersson?

Vad tjänar Kajsa-Lena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Kajsa-Lenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Kajsa-Lenas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Lingonguppet 5

Latitud: 60.304230   |   Longitud: 16.799394

Registrerat på adressen


Lingonguppet 5
811 74 Österfärnebo

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Kajsa-Lena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Kajsa-Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Kajsa-Lenas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 117 kvm

Byggår: 1983

Illustration stad

Bolagsengagemang | 2 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Lundgrens Bageri och Konditori AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 25-50% Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 3,4 Vinst (MSEK) 0,3
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 25-50% 2024 3,4 0,3
Lundgrens Bageri & Konditori Handelsbolag Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Bolagsman Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 25-50% Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Bolagsman 25-50%

Mer om Kajsa-Lena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

70 år (och 69 dagar)

Födelsedag

19 maj (en onsdag om 296 dagar)

Födelsedatum

1956-05-19 (en lördag för 25 636 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 9 år och 297 dagar (en måndag)

Kajsa-Lena Andersson är en kvinna på 70 år som bor på Lingonguppet 5 i Österfärnebo. Kajsa-Lenas bostad är en villa på 117 kvm . Där har hon bott i 43 år och 112 dagar sedan hon flyttade in den 6 april 1983. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Kajsa-Lenas postnummer, 811 74, är medelinkomsten 334 165 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,05 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Kajsa-Lena och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Sandviken där Kajsa-Lena ingår. Kajsa-Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 68.

Kajsa-Lena bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Hon är inte gift.

På Kajsa-Lenas nästa födelsedag fyller hon 71 år. Den inträffar om 296 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 9 år och 297 dagar (en måndag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 15 dagar.

Kajsa-Lena har 2 bolagsengagemang ( Lundgrens Bageri och Konditori AB och Lundgrens Bageri & Konditori Handelsbolag ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kajsa-Lena i Sverige Kajsa-Lena Fennick i Skurup, Kajsa-Lena Widlöf i Solna och Kajsa-Lena Andersson i Österfärnebo.

Informationen om Kajsa-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Kajsa-Lena Andersson