7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-04

Helge Tryggve Roland Lennartsson

Årsinkomst: Kolla Helges lön anonymt

Personnummer: 19560520- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 70 år

Födelsedag: 20 maj 1956

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 30 september

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Helge Tryggve Roland Lennartsson

Förnamn: Helge Tryggve Roland

Tilltalsnamn: Helge

Efternamn: Lennartsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2003-06-28

Gatuadress: Notövägen 9

Postnummer: 352 44

Postort: Växjö

Församling: Växjö stads- och domkyrkoförsamling (078001)

Kommun: Växjö (0780)

Län: Kronoberg (07)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Helge

Helge Lennartsson är en man på 70 år som bor på Notövägen 9 i Växjö. Helges bostad är en villa på 230 kvm . Där har han bott i 23 år och 6 dagar sedan han flyttade in den 28 juni 2003. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Helge

Informationen om Helge kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Helge Lennartsson?

Vad tjänar Helge?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Helges
Kreditstatus?

Nyfiken på Helges Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Notövägen 9

Latitud: 56.892150   |   Longitud: 14.807461

Registrerat på adressen


Notövägen 9
352 44 Växjö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Helge kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Helge hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Helges bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 230 kvm

Byggår: 1969

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Helge har inga bolagsengagemang


Mer om Helge


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

70 år (och 45 dagar)

Födelsedag

20 maj (en torsdag om 320 dagar)

Födelsedatum

1956-05-20 (en söndag för 25 612 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 9 år och 321 dagar (en tisdag)

Helge Lennartsson är en man på 70 år som bor på Notövägen 9 i Växjö. Helges bostad är en villa på 230 kvm . Där har han bott i 23 år och 6 dagar sedan han flyttade in den 28 juni 2003. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Helges postnummer, 352 44, är medelinkomsten 375 530 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,62 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Helge och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Växjö där Helge ingår. Helges lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 88.

Helge bor tillsammans med Margita Björkenklint. Hon är en 66 årig kvinna som flyttade in den 28 juni 2003 och har bott där totalt 23 år och 6 dagar. Han är gift med Margita Björkenklint .

På Helges nästa födelsedag fyller han 71 år. Den inträffar om 320 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 9 år och 321 dagar (en tisdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 88 dagar.

Namnet Helge är 'Nordiskt namn, bildat till helig (möjl. i en äldre bet. ’lyckosam’)'.

Helge har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Helge i Sverige Helge Nilsson i Hörby, Helge Isaksson i Svanesund och Helge Schauman i Djursholm.

Informationen om Helge kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Helge Lennartsson