7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-20

Gillis Lennart Ericsson

Årsinkomst: Kolla Lennarts lön anonymt

Personnummer: 19560530- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 70 år

Födelsedag: 30 maj 1956

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 28 september

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Gillis Lennart Ericsson

Förnamn: Gillis Lennart

Tilltalsnamn: Lennart

Efternamn: Ericsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2006-02-13

Gatuadress: Tjädervägen 13

Postnummer: 506 70

Postort: Frufällan

Distrikt: Fristad-Gingri

Församling: Fristads församling (149011)

Kommun: Borås (1490)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lennart

Lennart Ericsson är en man på 70 år som bor på Tjädervägen 13 i Frufällan. Lennarts bostad är en villa på 175 kvm . Där har han bott i 20 år och 157 dagar sedan han flyttade in den 13 februari 2006. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lennart

Informationen om Lennart kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lennart Ericsson?

Vad tjänar Lennart?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lennarts
Kreditstatus?

Nyfiken på Lennarts Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Tjädervägen 13

Latitud: 57.773643   |   Longitud: 12.979485

Registrerat på adressen


Tjädervägen 13
506 70 Frufällan

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
FRUFÄLLANS FASTIGHETSÄGAREFÖRENING Status Aktiv
Ansvarig Lön
Aktiv


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lennart kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lennart hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lennarts bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 175 kvm

Byggår: 1947

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Lennart har inga bolagsengagemang


Mer om Lennart


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

70 år (och 51 dagar)

Födelsedag

30 maj (en söndag om 314 dagar)

Födelsedatum

1956-05-30 (en onsdag för 25 618 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 9 år och 315 dagar (en fredag)

Lennart Ericsson är en man på 70 år som bor på Tjädervägen 13 i Frufällan. Lennarts bostad är en villa på 175 kvm . Där har han bott i 20 år och 157 dagar sedan han flyttade in den 13 februari 2006. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Lennarts postnummer, 506 70, är medelinkomsten 434 155 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,73 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Lennart och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Borås där Lennart ingår. Lennarts lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 139.

Lennart bor tillsammans med Irena Fransson. Hon är en 71 årig kvinna som flyttade in den 13 februari 2006 och har bott där totalt 20 år och 157 dagar. Han är gift med Irena Fransson .

På Lennarts nästa födelsedag fyller han 71 år. Den inträffar om 314 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 9 år och 315 dagar (en fredag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 70 dagar.

Namnet Lennart är 'Lågtysk form av Leonard'.

Lennart har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lennart i Sverige Lennart Jansson i Djurhamn, Lennart Pettersson i Björklinge och Lennart Jähkel i Stockholm.

Informationen om Lennart kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lennart Ericsson