7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-05

Lena Inger Andersson

Årsinkomst: Kolla Lenas lön anonymt

Personnummer: 19560605- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 70 år

Födelsedag: 5 juni 1956

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 18 augusti

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Lena Inger Andersson

Förnamn: Lena Inger

Tilltalsnamn: Lena

Efternamn: Andersson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2001-09-15

Gatuadress: Skönelidstigen 4

Postnummer: 511 31

Postort: Örby

Församling: Örby-Skene församling (146303)

Kommun: Mark (1463)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lena

Lena Andersson är en 70 årig kvinna bosatt i Mark kommun. Hon bor i en villa på 63 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 24 år och 293 dagar sedan 15 september 2001. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lena

Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lena Andersson?

Vad tjänar Lena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Lenas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Skönelidstigen 4

Latitud: 57.469085   |   Longitud: 12.676408

Registrerat på adressen


Skönelidstigen 4
511 31 Örby

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lenas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 63 kvm

Byggår: 1993

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Lena har inga bolagsengagemang


Mer om Lena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

70 år (och 30 dagar)

Födelsedag

05 juni (en lördag om 335 dagar)

Födelsedatum

1956-06-05 (en tisdag för 25 597 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 9 år och 336 dagar (en torsdag)

Lena Andersson är en 70 årig kvinna bosatt i Mark kommun. Hon bor i en villa på 63 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 24 år och 293 dagar sedan 15 september 2001. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I Lenas bostadsområde, på postnummer 511 31, har 2,80 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 381 342 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Mark där Lenas ingår. Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 16.

Lena bor tillsammans med en 67 årig man vid namn Jan Eric Andersson. Han registrerades på adressen den 15 september 2001, och har bott där totalt 24 år och 293 dagar. Hon är gift med Jan Eric Andersson .

Vill du fira Lenas födelsedag ska du gratulera henne om 335 dagar då hon fyller 71 år. Andra tillfällen att fira är hennes namnsdag som inträffar om 44 dagar och hennes nästa jubileum när hon fyller 80 år om 9 år och 336 dagar (en torsdag).

Namnet Lena är 'Kortform av Magdalena och Helena'.

Lena har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Lena i Sverige det senaste kvartalet är Lena Killgren Jonsson i Falun, Lena Ranehag i Kungshamn och Lena Natt och Dag i Skivarp.

Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lena Andersson