7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-04

Kenneth Christer Svensson

Årsinkomst: Kolla Kenneth Christers lön anonymt

Personnummer: 19560618- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 70 år

Födelsedag: 18 juni 1956

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Kenneth Christer Svensson

Förnamn: Kenneth Christer

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Svensson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2010-04-19

Gatuadress: Salviavägen 1

Postnummer: 243 40

Postort: Höör

Församling: Höörs församling (126702)

Kommun: Höör (1267)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Kenneth Christer Svensson är 70 år gammal och bor på Salviavägen 1 i Höör. Hans bostad är en villa på 142 kvm . Där har han bott i 16 år och 76 dagar sedan han flyttade in den 19 april 2010. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Kenneth Christer Svensson?

Vad tjänar Kenneth Christer?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Kenneth Christers
Kreditstatus?

Nyfiken på Kenneth Christers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Salviavägen 1

Latitud: 55.944327   |   Longitud: 13.533134

Registrerat på adressen


Salviavägen 1
243 40 Höör

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Kenneth Christer kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Kenneth Christer hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Kenneth Christers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 142 kvm

Byggår: 2010

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Kenneth Christer har inga bolagsengagemang


Mer om Kenneth Christer


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

70 år (och 16 dagar)

Födelsedag

18 juni (en fredag om 349 dagar)

Födelsedatum

1956-06-18 (en måndag för 25 583 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 9 år och 350 dagar (en onsdag)

Kenneth Christer Svensson är 70 år gammal och bor på Salviavägen 1 i Höör. Hans bostad är en villa på 142 kvm . Där har han bott i 16 år och 76 dagar sedan han flyttade in den 19 april 2010. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 243 40, som är Kenneth Christers bostadsområde, är medelinkomsten 402 764 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,00 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Höör där Kenneth Christers ingår. Kenneth Christers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 34.

Kenneth Christer delar bostaden med Ann Munthe Svensson, en 70 årig kvinna. Hon flyttade in den 19 april 2010 och har bott där totalt 16 år och 76 dagar. Kenneth Christer är gift med Ann Munthe Svensson .

Kenneth Christer har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 181 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 349 dagar då han fyller 71 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 9 år och 350 dagar (en onsdag).

Kenneth Christer har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kenneth Christer i Sverige Christer Gangstad i Västerås, Kenneth Eriksson i Strängnäs och Kenneth Claesson i Katrineholm.

Informationen om Kenneth Christer kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Kenneth Christer Svensson