7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-04

Lena Agneta Björkling

Årsinkomst: Kolla Lenas lön anonymt

Personnummer: 19560630- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 70 år

Födelsedag: 30 juni 1956

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 18 augusti

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Lena Agneta Björkling

Förnamn: Lena Agneta

Tilltalsnamn: Lena

Efternamn: Björkling

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1993-11-20

Gatuadress: Gotlandsgatan 3

Postnummer: 252 76

Postort: Helsingborg

Församling: Helsingborgs Gustav Adolfs församling (128302)

Kommun: Helsingborg (1283)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lena

Lena Björkling är en kvinna på 70 år som bor på Gotlandsgatan 3 i Helsingborg. Lenas bostad är en villa på 199 kvm . Där har hon bott i 32 år och 226 dagar sedan hon flyttade in den 20 november 1993. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lena

Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lena Björkling?

Vad tjänar Lena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Lenas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Gotlandsgatan 3

Latitud: 56.049268   |   Longitud: 12.713898

Registrerat på adressen


Gotlandsgatan 3
252 76 Helsingborg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lenas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 199 kvm

Byggår: 1939

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Lena har inga bolagsengagemang


Mer om Lena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

70 år (och 4 dagar)

Födelsedag

30 juni (en onsdag om 361 dagar)

Födelsedatum

1956-06-30 (en lördag för 25 571 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 9 år och 362 dagar (en måndag)

Lena Björkling är en kvinna på 70 år som bor på Gotlandsgatan 3 i Helsingborg. Lenas bostad är en villa på 199 kvm . Där har hon bott i 32 år och 226 dagar sedan hon flyttade in den 20 november 1993. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Lenas postnummer, 252 76, är medelinkomsten 447 867 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,42 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Lena och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Helsingborg där Lena ingår. Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 103.

Lena bor tillsammans med Fredrik Björkling. Han är en 69 årig man som flyttade in den 20 november 1993 och har bott där totalt 32 år och 226 dagar. Hon är gift med Fredrik Björkling .

På Lenas nästa födelsedag fyller hon 71 år. Den inträffar om 361 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 9 år och 362 dagar (en måndag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 45 dagar.

Namnet Lena är 'Kortform av Magdalena och Helena'.

Lena har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lena i Sverige Lena Killgren Jonsson i Falun, Lena Ranehag i Kungshamn och Lena Natt och Dag i Skivarp.

Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lena Björkling