7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-26

Wahid Amoor

Wahid registrerades som avliden 2026-05.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Personnummer: 19560630- XXXXVisas för medlemmar

Födelsedag: 30 juni 1956

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Wahid Amoor

Förnamn: Wahid

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Amoor

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2001-10-26

Gatuadress: Våmmedalsvägen 102 lgh 1302

Våning & dörr: 3 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 428 31

Postort: Kållered

Distrikt: Kållered

Församling: Kållereds församling (148102)

Kommun: Mölndal (1481)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Wahid Amoor är en man på 70 år som bor på Våmmedalsvägen 102 lgh 1302 i Kållered. bostad är en lägenhet med 2 rum på 63 kvm . Där har han bott i 24 år och 273 dagar sedan han flyttade in den 26 oktober 2001. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Wahid Amoor?

Vad tjänar Wahid?

Karta & vägbeskrivning till Våmmedalsvägen 102 lgh 1302

Latitud: 57.609573   |   Longitud: 12.056327

Registrerat på adressen


Våmmedalsvägen 102 lgh 1302
428 31 Kållered

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Wahid kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Wahid hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Wahids bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 63 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1968

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Wahid har inga bolagsengagemang


Mer om Wahid


Födelsedatum

1956-06-30

Wahid Amoor registrerades som avliden 2026-05. Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Wahid Amoor är en man på 70 år som bor på Våmmedalsvägen 102 lgh 1302 i Kållered. bostad är en lägenhet med 2 rum på 63 kvm . Där har han bott i 24 år och 273 dagar sedan han flyttade in den 26 oktober 2001. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Wahids postnummer, 428 31, är medelinkomsten 322 378 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,82 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Wahid och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Mölndal där Wahid ingår.

Wahid bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.

På Wahids nästa födelsedag fyller han 71 år. Den inträffar om 339 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 80 år om 9 år och 340 dagar (en måndag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 159 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Wahid har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Wahid i Sverige Wahid Moosawi i Katrineholm, Wahid Hakimi i Skärholmen och Wahid Toma i Surahammar.

Informationen om Wahid kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Wahid Amoor