7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-19

Latif Mahmood Abid

Årsinkomst: Kolla Latifs lön anonymt

Personnummer: 19560701- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 70 år

Födelsedag: 1 juli 1956

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Latif Mahmood Abid

Förnamn: Latif Mahmood

Tilltalsnamn: Latif

Efternamn: Abid

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2021-02-26

Gatuadress: Serenadgatan 52 lgh 1003

Våning & dörr: Entréplan, dörr 3 från vänster

Postnummer: 215 72

Postort: Malmö

Distrikt: Fosie

Församling: Fosie församling (128008)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Latif

Latif Abid är 70 år och bosatt på Serenadgatan 52 lgh 1003 i Malmö. Han bor i en lägenhet med 4 rum på 100 kvm . Där har han bott i 5 år och 143 dagar sedan han flyttade in den 26 februari 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Latif

Informationen om Latif kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Latif Abid?

Vad tjänar Latif?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Latifs
Kreditstatus?

Nyfiken på Latifs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Serenadgatan 52 lgh 1003

Latitud: 55.561168   |   Longitud: 13.010483

Registrerat på adressen


Serenadgatan 52 lgh 1003
215 72 Malmö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Latif kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Latif hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Latifs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 100 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Latif har inga bolagsengagemang


Mer om Latif


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

70 år (och 18 dagar)

Födelsedag

01 juli (en torsdag om 347 dagar)

Födelsedatum

1956-07-01 (en söndag för 25 585 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 80 år om 9 år och 348 dagar (en tisdag)

Latif Abid är 70 år och bosatt på Serenadgatan 52 lgh 1003 i Malmö. Han bor i en lägenhet med 4 rum på 100 kvm . Där har han bott i 5 år och 143 dagar sedan han flyttade in den 26 februari 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 215 72, är medelinkomsten 242 851 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,89 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Latif ingår. Latifs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 85.

Latif bor tillsammans med Masoumeh Esfahanihayesedeh. Hon har bott på Serenadgatan 52 lgh 1003 i totalt 5 år och 143 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 26 februari 2021. Han är gift med Masoumeh Esfahanihayesedeh .

Latif fyller 71 år om 347 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 166 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 80 år om 9 år och 348 dagar (en tisdag).

Latif har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Latif i Sverige Latif Diallo i Sollentuna, Latif Muradi i Borås och Latif Safi i Malmö.

Informationen om Latif kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Latif Abid