7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-27

Altafur Rehman

Årsinkomst: Kolla Altafurs lön anonymt

Personnummer: 19560709- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 69 år

Födelsedag: 9 juli 1956

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Altafur Rehman

Förnamn: Altafur

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Rehman

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2010-12-17

Gatuadress: Båtsmansdalsgatan 2

Postnummer: 424 32

Postort: Angered

Församling: Angereds församling (148034)

Kommun: Göteborg (1480)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Altafur Rehman är en man på 69 år som bor på Båtsmansdalsgatan 2 i Angered. bostad är ett radhus på 113 kvm . Där har han bott i 15 år och 192 dagar sedan han flyttade in den 17 december 2010. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Altafur Rehman?

Vad tjänar Altafur?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Altafurs
Kreditstatus?

Nyfiken på Altafurs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Båtsmansdalsgatan 2

Latitud: 57.775020   |   Longitud: 12.022776

Registrerat på adressen


Båtsmansdalsgatan 2
424 32 Angered

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Altafur kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Altafur hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Altafurs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Tomträtt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 113 kvm

Byggår: 1969

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Altafur har inga bolagsengagemang


Mer om Altafur


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

69 år (och 353 dagar)

Födelsedag

09 juli (en torsdag om 12 dagar)

Födelsedatum

1956-07-09 (en måndag för 25 555 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 12 dagar (en torsdag)

Altafur Rehman är en man på 69 år som bor på Båtsmansdalsgatan 2 i Angered. bostad är ett radhus på 113 kvm . Där har han bott i 15 år och 192 dagar sedan han flyttade in den 17 december 2010. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Altafurs postnummer, 424 32, är medelinkomsten 222 367 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 10,55 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Altafur och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Altafur ingår. Altafurs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 135.

Altafur bor tillsammans med 3 personer: Kenza Rehman , Faria Rehman , Rakhshanda Tehseen . Han är gift med Rakhshanda Tehseen .

På Altafurs nästa födelsedag fyller han 70 år. Den inträffar om 12 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 12 dagar (en torsdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 188 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Altafur har inga bolagsengagemang.

Informationen om Altafur kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Altafur Rehman