7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-12
Rune Kenneth Georg Johnson
Årsinkomst: Kolla Kenneths lön anonymt
Personnummer: 19560710-
Ålder: 69 år
Födelsedag: 10 juli 1956
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 24 november
Stjärntecken: Kräftan
Namnregistrering
Personnamn: Rune Kenneth Georg Johnson
Förnamn: Rune Kenneth Georg
Tilltalsnamn: Kenneth
Efternamn: Johnson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2019-10-01
Gatuadress: Kårstaö 431
Postnummer: 705 91
Postort: Örebro
Distrikt: Hovsta
Församling: Axbergs församling (188013)
Kommun: Örebro (1880)
Län: Örebro (18)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Kenneth
Kenneth Johnson är en man på 69 år som bor på Kårstaö 431 i Örebro. Kenneths bostad är en villa på 270 kvm . Där har han bott i 6 år och 254 dagar sedan han flyttade in den 1 oktober 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Kenneth
Informationen om Kenneth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Kårstaö 431
Registrerat på adressen
705 91 Örebro
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Kenneth kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Kenneth hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Kenneths bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 270 kvm
Byggår: 1900
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 |
Mer om Kenneth
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
69 år (och 337 dagar)
Födelsedag
10 juli (en fredag om 28 dagar)
Födelsedatum
1956-07-10 (en tisdag för 25 539 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 28 dagar (en fredag)
Kenneth Johnson är en man på 69 år som bor på Kårstaö 431 i Örebro. Kenneths bostad är en villa på 270 kvm . Där har han bott i 6 år och 254 dagar sedan han flyttade in den 1 oktober 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Kenneths postnummer, 705 91, är medelinkomsten 437 384 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,39 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Kenneth och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Kenneth ingår. Kenneths lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 302.
Kenneth bor tillsammans med Lena Jonsson. Hon är en 68 årig kvinna som flyttade in den 1 oktober 2019 och har bott där totalt 6 år och 254 dagar. Han är gift med Lena Jonsson .
På Kenneths nästa födelsedag fyller han 70 år. Den inträffar om 28 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 28 dagar (en fredag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 165 dagar.
Namnet Rune är 'Nordiskt namn, trol. bildat till kvinnonamnet Runa (kortform av namn på Run- ’hemlighet’)'.
Kenneth har 1 bolagsengagemang (
Twenty Two Forty Four Åker
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kenneth i Sverige Kenneth Eriksson i Strängnäs, Kenneth Claesson i Katrineholm och Kenneth Nilsson i Molkom.
Informationen om Kenneth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.