7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-29

Roger Jeppsson

Årsinkomst: Kolla Rogers lön anonymt

Personnummer: 19560808- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 69 år

Födelsedag: 8 augusti 1956

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 2 juni

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Roger Jeppsson

Förnamn: Roger

Tilltalsnamn: Roger

Efternamn: Jeppsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-12-09

Gatuadress: Dansbanevägen 1 lgh 1202

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 184 39

Postort: Åkersberga

Distrikt: Österåker-Östra Ryd

Församling: Österåker-Östra Ryds församling (011702)

Kommun: Österåker (0117)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Roger

Roger Jeppsson är 69 år gammal och bor på Dansbanevägen 1 lgh 1202 i Åkersberga. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 66 kvm . Där har han bott i 1 år och 202 dagar sedan han flyttade in den 9 december 2024. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Roger

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Roger Jeppsson?

Vad tjänar Roger?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Rogers
Kreditstatus?

Nyfiken på Rogers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Dansbanevägen 1 lgh 1202

Latitud: 59.480571   |   Longitud: 18.312684

Registrerat på adressen


Dansbanevägen 1 lgh 1202
184 39 Åkersberga

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
SCHÄFER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2014-07-13 (11 år) Ägare Roger Jeppsson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2014-07-13 (11 år) Roger Jeppsson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Roger kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Roger hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Rogers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 66 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 2007

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Bostadsrättsföreningen Fiolen i Åkersberga Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 0

Mer om Roger


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

69 år (och 325 dagar)

Födelsedag

08 augusti (en lördag om 40 dagar)

Födelsedatum

1956-08-08 (en onsdag för 25 527 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 40 dagar (en lördag)

Roger Jeppsson är 69 år gammal och bor på Dansbanevägen 1 lgh 1202 i Åkersberga. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 66 kvm . Där har han bott i 1 år och 202 dagar sedan han flyttade in den 9 december 2024. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 184 39, som är Rogers bostadsområde, är medelinkomsten 370 777 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,33 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Österåker där Rogers ingår. Rogers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 46.

Roger delar bostaden med Gunnel Jeppsson, en 74 årig kvinna. Hon flyttade in den 9 december 2024 och har bott där totalt 1 år och 202 dagar. På adressen finns också en hund registrerad som Roger är ägare till. Roger är gift med Gunnel Jeppsson .

Roger har namnsdag om 338 dagar och nästa födelsedag inträffar om 40 dagar då han fyller 70 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 40 dagar (en lördag).

Namnet Roger är 'Engelskt namn, motsvarande ett nordiskt namn sammansatt av ord med bet. ’ära’ och ’spjut’'.

Roger har 1 bolagsengagemang ( Bostadsrättsföreningen Fiolen i Åkersberga ).

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Roger i Sverige Roger Nordin Elgh i Värmdö, Roger Wilson i Stockholm och Roger Ljung i Malmö.

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Roger Jeppsson