8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-11-06
Rejdun Elisabet Ing-Marie Dagerfelt
Årsinkomst: Kolla Rejduns lön anonymt
Personnummer: 19560910-
Ålder: 70 år
Födelsedag: 10 september 1956
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 19 november
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Rejdun Elisabet Ing-Marie Dagerfelt
Förnamn: Rejdun Elisabet Ing-Marie
Tilltalsnamn: Rejdun
Efternamn: Dagerfelt
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-10-01
Gatuadress: Kristevik 278
Postnummer: 451 96
Postort: Uddevalla
Distrikt: Högås
Församling: Bokenäsets församling (148509)
Kommun: Uddevalla (1485)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Rejdun
Rejdun Dagerfelt är en kvinna på 70 år som bor på Kristevik 278 i Uddevalla. Rejduns bostad är en villa på 38 kvm . Där har hon bott i 1 år och 36 dagar sedan hon flyttade in den 1 oktober 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Rejdun
Informationen om Rejdun kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Kristevik 278
Registrerat på adressen
451 96 Uddevalla
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Rejdun kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Rejdun hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Rejduns bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 38 kvm
Byggår: 1972
Bolagsengagemang | 0 st
Rejdun har inga bolagsengagemang
Mer om Rejdun
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
70 år (och 57 dagar)
Födelsedag
10 september (en fredag om 308 dagar)
Födelsedatum
1956-09-10 (en måndag för 25 624 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 9 år och 309 dagar (en onsdag)
Rejdun Dagerfelt är en kvinna på 70 år som bor på Kristevik 278 i Uddevalla. Rejduns bostad är en villa på 38 kvm . Där har hon bott i 1 år och 36 dagar sedan hon flyttade in den 1 oktober 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Rejduns postnummer, 451 96, är medelinkomsten 409 336 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,19 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Rejdun och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Uddevalla där Rejdun ingår. Rejduns lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 107.
Rejdun bor tillsammans med Stig Gösta Dagerfelt. Han är en 74 årig man som flyttade in den 1 oktober 2025 och har bott där totalt 1 år och 36 dagar. Hon är gift med Stig Gösta Dagerfelt .
På Rejduns nästa födelsedag fyller hon 71 år. Den inträffar om 308 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 9 år och 309 dagar (en onsdag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 13 dagar.
Namnet Elisabet är 'Bibliskt namn, eg. grekisk ombildning av ett hebreiskt namn med bet. ’Gud är fullkomlighet’'.
Rejdun har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Rejdun i Sverige Rejdun Dagerfelt i Uddevalla, Rejdun Lidé i Höllviken och Rejdun Margareta Göransson i Hoting.
Informationen om Rejdun kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Rejdun Dagerfelt
Var bor Rejdun?
Hur gammal är Rejdun?
Rejdun Dagerfelt är 70 år gammal och föddes den 10 september 1956. Hon fyller 71 år den 10 september.
Har Rejdun några bolagsengagemang?
Rejdun har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Rejdun några fordon?
Är Rejdun gift?
Rejdun är gift med Stig Gösta Dagerfelt.
Vilket telefonnummer har Rejdun?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Rejdun.
Vilket stjärntecken har Rejdun?
Rejdun har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Rejdun folkbokförd?
Rejdun Dagerfelt är folkbokförd i Uddevalla kommun.
Vilket län tillhör Rejdun?
Rejdun Dagerfelt tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Rejdun?
Rejdun Dagerfelt tillhör Bokenäsets församling.