7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-28
Ralph Bo-Greger Eriksson
Årsinkomst: Kolla Ralphs lön anonymt
Personnummer: 19561003-
Ålder: 69 år
Födelsedag: 3 oktober 1956
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Ralph Bo-Greger Eriksson
Förnamn: Ralph Bo-Greger
Tilltalsnamn: Ralph
Efternamn: Eriksson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2011-08-30
Gatuadress: Mem Tallåsen
Postnummer: 614 92
Postort: Söderköping
Församling: Västra Vikbolandets församling (058119)
Kommun: Norrköping (0581)
Län: Östergötland (05)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Ralph
Ralph Eriksson är en 69 årig man och bosatt på Mem Tallåsen i Söderköping. Hans bostad är en villa på 72 kvm . Han flyttade in på adressen den 30 augusti 2011 och har sammanlagt bott där i 14 år och 302 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Ralph
Informationen om Ralph kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Mem Tallåsen
Registrerat på adressen
614 92 Söderköping
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ralph kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ralph hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Ralphs bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 72 kvm
Byggår: 1948
Bolagsengagemang | 0 st
Ralph har inga bolagsengagemang
Mer om Ralph
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
69 år (och 268 dagar)
Födelsedag
03 oktober (en lördag om 97 dagar)
Födelsedatum
1956-10-03 (en onsdag för 25 470 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 97 dagar (en lördag)
Ralph Eriksson är en 69 årig man och bosatt på Mem Tallåsen i Söderköping. Hans bostad är en villa på 72 kvm . Han flyttade in på adressen den 30 augusti 2011 och har sammanlagt bott där i 14 år och 302 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Ralphs bostadsområde, på postnummer 614 92, är 434 124 kr per år och 3,00 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Norrköping där Ralphs ingår. Ralphs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 265.
Förutom Ralph bor också Anita Eriksson på adressen. Där har hon bott i 14 år och 302 dagar sedan hon först registrerades där den 30 augusti 2011. Ralph är gift med Anita Eriksson .
Ralphs nästa födelsedag är om 97 dagar då han fyller 70 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 187 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 97 dagar (en lördag).
Ralph har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ralph i Sverige Ralph Posener i Lidingö, Ralph Wester i Linköping och Ralph Tang Lundmark i Klippan.
Informationen om Ralph kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Ralph Eriksson
Var bor Ralph?
Hur gammal är Ralph?
Ralph Eriksson är 69 år gammal och föddes den 3 oktober 1956. Han fyller 70 år den 3 oktober.
Har Ralph några bolagsengagemang?
Ralph har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Ralph några fordon?
Är Ralph gift?
Ralph är gift med Anita Eriksson.
Vilket telefonnummer har Ralph?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Ralph.
Vilket stjärntecken har Ralph?
Ralph har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Ralph folkbokförd?
Ralph Eriksson är folkbokförd i Norrköping kommun.
Vilket län tillhör Ralph?
Ralph Eriksson tillhör Östergötland.
Vilken församling tillhör Ralph?
Ralph Eriksson tillhör Västra Vikbolandets församling.