7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-28
Per-Martin Folke Berglund
Årsinkomst: Kolla Per-Martin Folkes lön anonymt
Personnummer: 19561008-
Ålder: 69 år
Födelsedag: 8 oktober 1956
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 14 juli
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Per-Martin Folke Berglund
Förnamn: Per-Martin Folke
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Berglund
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1965-01-04
Gatuadress: Nimrodsgatan 11 lgh 1201
Våning & dörr: 2 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 115 42
Postort: Stockholm
Församling: Engelbrekts församling (018009)
Kommun: Stockholm (0180)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Per-Martin Folke Berglund är 69 år gammal och bor på Nimrodsgatan 11 lgh 1201 i Stockholm. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 92 kvm . Där har han bott i 61 år och 205 dagar sedan han flyttade in den 4 januari 1965. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Nimrodsgatan 11 lgh 1201
Registrerat på adressen
115 42 Stockholm
Personer
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Per-Martin Folke kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Per-Martin Folke hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Per-Martin Folkes bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 92 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1929
Bolagsengagemang | 0 st
Per-Martin Folke har inga bolagsengagemang
Mer om Per-Martin Folke
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
69 år (och 293 dagar)
Födelsedag
08 oktober (en torsdag om 72 dagar)
Födelsedatum
1956-10-08 (en måndag för 25 495 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 72 dagar (en torsdag)
Per-Martin Folke Berglund är 69 år gammal och bor på Nimrodsgatan 11 lgh 1201 i Stockholm. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 92 kvm . Där har han bott i 61 år och 205 dagar sedan han flyttade in den 4 januari 1965. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 115 42, som är Per-Martin Folkes bostadsområde, är medelinkomsten 516 232 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,58 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Per-Martin Folkes ingår. Per-Martin Folkes lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 328.
Per-Martin Folke delar bostaden med Tuula Marjatta Aho, en 70 årig kvinna. Hon flyttade in den 18 juni 1982 och har bott där totalt 44 år och 40 dagar. Per-Martin Folke är inte gift.
Per-Martin Folke har namnsdag om 351 dagar och nästa födelsedag inträffar om 72 dagar då han fyller 70 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 72 dagar (en torsdag).
Namnet Folke är 'Nordiskt namn av ovisst ursprung, möjl. med bet. ’hövding’'.
Per-Martin Folke har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Per-Martin Folke i Sverige Folke Andersson i Enviken, Per-Martin Brink i Kungsbacka och Per-Martin Schedwin i Ellös.
Informationen om Per-Martin Folke kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Per-Martin Folke Berglund
Var bor Per-Martin Folke?
Hur gammal är Per-Martin Folke?
Per-Martin Folke Berglund är 69 år gammal och föddes den 8 oktober 1956. Han fyller 70 år den 8 oktober.
Har Per-Martin Folke några bolagsengagemang?
Per-Martin Folke har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Per-Martin Folke några fordon?
Är Per-Martin Folke gift?
Per-Martin Folke är inte gift.
Vilket telefonnummer har Per-Martin Folke?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Per-Martin Folke.
Vilket stjärntecken har Per-Martin Folke?
Per-Martin Folke har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Per-Martin Folke folkbokförd?
Per-Martin Folke Berglund är folkbokförd i Stockholm kommun.
Vilket län tillhör Per-Martin Folke?
Per-Martin Folke Berglund tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Per-Martin Folke?
Per-Martin Folke Berglund tillhör Engelbrekts församling.