7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-24

Lars Christer Jakobsson

Årsinkomst: Kolla Christers lön anonymt

Personnummer: 19561010- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 69 år

Födelsedag: 10 oktober 1956

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 10 augusti

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Lars Christer Jakobsson

Förnamn: Lars Christer

Tilltalsnamn: Christer

Efternamn: Jakobsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2006-10-23

Gatuadress: Vånga Sjölunda

Postnummer: 617 90

Postort: Skärblacka

Församling: Norrköpings Borgs församling (058105)

Kommun: Norrköping (0581)

Län: Östergötland (05)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Christer

Christer Jakobsson är en man på 69 år som bor på Vånga Sjölunda i Skärblacka. Christers bostad är en villa på 120 kvm . Där har han bott i 19 år och 244 dagar sedan han flyttade in den 23 oktober 2006. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Christer

Informationen om Christer kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Christer Jakobsson?

Vad tjänar Christer?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Christers
Kreditstatus?

Nyfiken på Christers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Vånga Sjölunda

Latitud: 58.568933   |   Longitud: 15.861115

Registrerat på adressen


Vånga Sjölunda
617 90 Skärblacka

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Jakobsson, Christer Status Aktiv
Ansvarig Lars Christer Jakobsson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Lars Christer Jakobsson (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Christer kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Christer hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Christers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 120 kvm

Byggår: 1909

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Jakobsson, Christer Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Christer


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

69 år (och 257 dagar)

Födelsedag

10 oktober (en lördag om 108 dagar)

Födelsedatum

1956-10-10 (en onsdag för 25 459 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 108 dagar (en lördag)

Christer Jakobsson är en man på 69 år som bor på Vånga Sjölunda i Skärblacka. Christers bostad är en villa på 120 kvm . Där har han bott i 19 år och 244 dagar sedan han flyttade in den 23 oktober 2006. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Christers postnummer, 617 90, är medelinkomsten 411 411 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,11 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Christer och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Norrköping där Christer ingår. Christers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 297.

Christer bor tillsammans med Inger Jakobsson. Hon är en 76 årig kvinna som flyttade in den 23 oktober 2006 och har bott där totalt 19 år och 244 dagar. Han är gift med Inger Jakobsson .

På Christers nästa födelsedag fyller han 70 år. Den inträffar om 108 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 108 dagar (en lördag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 47 dagar.

Namnet Lars är 'Svensk form av det latinska namnet Laure´ntius ’den lagerkrönte’'.

Christer har 1 bolagsengagemang ( Jakobsson, Christer ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Christer i Sverige Christer Gangstad i Västerås, Christer Johannesson i Halmstad och Christer Ulfbåge i Ljusterö.

Informationen om Christer kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Christer Jakobsson