7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-30
Harald Sven Thomas Nilsonne
Årsinkomst: Kolla Harald Sven Thomas lön anonymt
Personnummer: 19561025-
Ålder: 69 år
Födelsedag: 25 oktober 1956
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 1 april
Stjärntecken: Skorpionen
Namnregistrering
Personnamn: Harald Sven Thomas Nilsonne
Förnamn: Harald Sven Thomas
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Nilsonne
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2018-01-26
Gatuadress: Trädgårdsvägen 17
Postnummer: 187 50
Postort: Täby
Distrikt: Täby
Församling: Täby församling (016001)
Kommun: Täby (0160)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Harald Sven Thomas Nilsonne är en 69 årig man bosatt i Täby kommun. Han bor i en villa på 165 kvm . Där har han bott i sammanlagt 8 år och 155 dagar sedan 26 januari 2018. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Trädgårdsvägen 17
Registrerat på adressen
187 50 Täby
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Harald Sven Thomas kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Harald Sven Thomas hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Harald Sven Thomas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 165 kvm
Byggår: 1937
Bolagsengagemang | 3 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 28,5 Vinst (MSEK) 6,3 |
Aktiv |
Styrelseledamot | 0 | 2024 | 28,5 | 6,3 | |
|
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0-25% Bokslut 2023 Omsättning (MSEK) 20 Vinst (MSEK) 0,4 |
Aktiv |
Styrelseledamot | 0-25% | 2023 | 20 | 0,4 | |
|
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 25-50% Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 0 Vinst (MSEK) 0 |
Aktiv |
Styrelseledamot | 25-50% | 2024 | 0 | 0 |
Mer om Harald Sven Thomas
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
69 år (och 248 dagar)
Födelsedag
25 oktober (en söndag om 117 dagar)
Födelsedatum
1956-10-25 (en torsdag för 25 450 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 117 dagar (en söndag)
Harald Sven Thomas Nilsonne är en 69 årig man bosatt i Täby kommun. Han bor i en villa på 165 kvm . Där har han bott i sammanlagt 8 år och 155 dagar sedan 26 januari 2018. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I Harald Sven Thomas bostadsområde, på postnummer 187 50, har 2,12 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 603 593 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Täby där Harald Sven Thomas ingår. Harald Sven Thomas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 128.
Harald Sven Thomas bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.
Vill du fira Harald Sven Thomas födelsedag ska du gratulera honom om 117 dagar då han fyller 70 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 275 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 70 år om 117 dagar (en söndag).
Namnet Harald är 'Nordiskt (germanskt) namn, sammansatt av ord med bet. ’(krigs)här’ och ’härskare’'.
Harald Sven Thomas har 3 bolagsengagemang (
Täby Fastighetsaktiebolag
,
Stoddard Mattor o Object AB
och
Balmoral Invest AB
).
De tre mest eftersökta Harald Sven Thomas i Sverige det senaste kvartalet är Harald Treutiger i Göteborg, Sven Rutström i Skärholmen och Thomas Sjögren i Göteborg.
Informationen om Harald Sven Thomas kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Harald Sven Thomas Nilsonne
Var bor Harald Sven Thomas?
Hur gammal är Harald Sven Thomas?
Harald Sven Thomas Nilsonne är 69 år gammal och föddes den 25 oktober 1956. Han fyller 70 år den 25 oktober.
Har Harald Sven Thomas några bolagsengagemang?
Harald Sven Thomas har 3 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Täby Fastighetsaktiebolag , Stoddard Mattor o Object AB och Balmoral Invest AB . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Harald Sven Thomas några fordon?
Är Harald Sven Thomas gift?
Harald Sven Thomas är inte gift.
Vilket telefonnummer har Harald Sven Thomas?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Harald Sven Thomas.
Vilket stjärntecken har Harald Sven Thomas?
Harald Sven Thomas har stjärntecknet Skorpionen.
I vilken kommun är Harald Sven Thomas folkbokförd?
Harald Sven Thomas Nilsonne är folkbokförd i Täby kommun.
Vilket län tillhör Harald Sven Thomas?
Harald Sven Thomas Nilsonne tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Harald Sven Thomas?
Harald Sven Thomas Nilsonne tillhör Täby församling.