7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-27
Kerstin Rut Eriksson
Årsinkomst: Kolla Kerstins lön anonymt
Personnummer: 19561110-
Ålder: 69 år
Födelsedag: 10 november 1956
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 24 juli
Stjärntecken: Skorpionen
Namnregistrering
Personnamn: Kerstin Rut Eriksson
Förnamn: Kerstin Rut
Tilltalsnamn: Kerstin
Efternamn: Eriksson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1974-07-10
Gatuadress: Ålbergsvägen 16
Postnummer: 792 33
Postort: Mora
Församling: Mora församling (206201)
Kommun: Mora (2062)
Län: Dalarna (20)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Kerstin
Kerstin Eriksson är en kvinna på 69 år som bor på Ålbergsvägen 16 i Mora. Kerstins bostad är ett kedjehus på 89 kvm . Där har hon bott i 51 år och 352 dagar sedan hon flyttade in den 10 juli 1974. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Kerstin
Informationen om Kerstin kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Ålbergsvägen 16
Registrerat på adressen
792 33 Mora
Personer
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2017-10-15 (8 år) Ägare Christian Eriksson Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2017-10-15 (8 år) | Christian Eriksson | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Kerstin kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Kerstin hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Kerstins bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Kedjehus
Boarea: 89 kvm
Byggår: 1978
Bolagsengagemang | 0 st
Kerstin har inga bolagsengagemang
Mer om Kerstin
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
69 år (och 229 dagar)
Födelsedag
10 november (en tisdag om 136 dagar)
Födelsedatum
1956-11-10 (en lördag för 25 431 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 136 dagar (en tisdag)
Kerstin Eriksson är en kvinna på 69 år som bor på Ålbergsvägen 16 i Mora. Kerstins bostad är ett kedjehus på 89 kvm . Där har hon bott i 51 år och 352 dagar sedan hon flyttade in den 10 juli 1974. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Kerstins postnummer, 792 33, är medelinkomsten 396 610 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,42 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Kerstin och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Mora där Kerstin ingår. Kerstins lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 19.
Kerstin bor tillsammans med 2 personer: Christian Eriksson , Hans Erik Eriksson . På adressen finns en hund (som Kerstin inte är ägare till). Hon är gift med Hans Erik Eriksson .
På Kerstins nästa födelsedag fyller hon 70 år. Den inträffar om 136 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 136 dagar (en tisdag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 27 dagar.
Namnet Kerstin är 'Svensk form av Kristina'.
Kerstin har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kerstin i Sverige Kerstin Sandels i Stockholm, Kerstin Sommarbris i Sköndal och Kerstin Berglund i Norsjö.
Informationen om Kerstin kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Kerstin Eriksson
Var bor Kerstin?
Hur gammal är Kerstin?
Kerstin Eriksson är 69 år gammal och föddes den 10 november 1956. Hon fyller 70 år den 10 november.
Har Kerstin några bolagsengagemang?
Kerstin har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Kerstin några fordon?
Är Kerstin gift?
Kerstin är gift med Hans Erik Eriksson.
Vilket telefonnummer har Kerstin?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Kerstin.
Vilket stjärntecken har Kerstin?
Kerstin har stjärntecknet Skorpionen.
I vilken kommun är Kerstin folkbokförd?
Kerstin Eriksson är folkbokförd i Mora kommun.
Vilket län tillhör Kerstin?
Kerstin Eriksson tillhör Dalarna.
Vilken församling tillhör Kerstin?
Kerstin Eriksson tillhör Mora församling.