7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-26

Paul Stefan Maltin

Årsinkomst: Kolla Stefans lön anonymt

Personnummer: 19561119- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 69 år

Födelsedag: 19 november 1956

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 26 december

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Paul Stefan Maltin

Förnamn: Paul Stefan

Tilltalsnamn: Stefan

Efternamn: Maltin

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2018-08-23

Gatuadress: Sundskajen 6 A lgh 1301

Våning & dörr: 3 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 216 43

Postort: Limhamn

Distrikt: Limhamn

Församling: Limhamns församling (128007)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Stefan

Stefan Maltin är en man på 69 år som bor på Sundskajen 6 A lgh 1301 i Limhamn. Stefans bostad är en lägenhet med 4 rum på 88 kvm . Där har han bott i 7 år och 307 dagar sedan han flyttade in den 23 augusti 2018. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Stefan

Informationen om Stefan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Stefan Maltin?

Vad tjänar Stefan?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Stefans
Kreditstatus?

Nyfiken på Stefans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Sundskajen 6 A lgh 1301

Latitud: 55.590053   |   Longitud: 12.923770

Registrerat på adressen


Sundskajen 6 A lgh 1301
216 43 Limhamn

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Stefan kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Stefan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Stefans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 88 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 2007

Illustration stad

Bolagsengagemang | 2 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Stefan Maltin Agenturer Aktiebolag Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 0 Vinst (MSEK) −0
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 100% 2025 0 −0
Kronolotsens Gemensamhetsanläggning AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 0,3 Vinst (MSEK) −0
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 0 2024 0,3 −0

Mer om Stefan


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

69 år (och 219 dagar)

Födelsedag

19 november (en torsdag om 146 dagar)

Födelsedatum

1956-11-19 (en måndag för 25 421 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 146 dagar (en torsdag)

Stefan Maltin är en man på 69 år som bor på Sundskajen 6 A lgh 1301 i Limhamn. Stefans bostad är en lägenhet med 4 rum på 88 kvm . Där har han bott i 7 år och 307 dagar sedan han flyttade in den 23 augusti 2018. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Stefans postnummer, 216 43, är medelinkomsten 441 531 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,03 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Stefan och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Stefan ingår. Stefans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 190.

Stefan bor tillsammans med Lena Maltin. Hon är en 66 årig kvinna som flyttade in den 23 augusti 2018 och har bott där totalt 7 år och 307 dagar. Han är gift med Lena Maltin .

På Stefans nästa födelsedag fyller han 70 år. Den inträffar om 146 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 146 dagar (en torsdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 183 dagar.

Namnet Stefan är 'Latinskt namn (Ste´phanus), urspr. ett grekiskt ord med bet. ’krans, krona’'.

Stefan har 2 bolagsengagemang ( Stefan Maltin Agenturer Aktiebolag och Kronolotsens Gemensamhetsanläggning AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Stefan i Sverige Stefan Johansson i Varberg, Stefan Andersson i Helsingborg och Stefan Hildingsson i Hassela.

Informationen om Stefan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Stefan Maltin