7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-22

Jan Eric Heder

Årsinkomst: Kolla Jans lön anonymt

Personnummer: 19570129- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 69 år

Födelsedag: 29 januari 1957

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 11 januari

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Jan Eric Heder

Förnamn: Jan Eric

Tilltalsnamn: Jan

Efternamn: Heder

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2019-03-12

Gatuadress: Fiskmyrevägen 8

Postnummer: 134 63

Postort: Ingarö

Distrikt: Ingarö

Församling: Gustavsberg-Ingarö församling (012006)

Kommun: Värmdö (0120)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Jan

Jan Heder är en man på 69 år som bor på Fiskmyrevägen 8 i Ingarö. Jans bostad är en villa på 46 kvm . Där har han bott i 7 år och 102 dagar sedan han flyttade in den 12 mars 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Jan

Informationen om Jan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Jan Heder?

Vad tjänar Jan?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jans
Kreditstatus?

Nyfiken på Jans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Fiskmyrevägen 8

Latitud: 59.261439   |   Longitud: 18.413349

Registrerat på adressen


Fiskmyrevägen 8
134 63 Ingarö

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
ORDOVICIUM HANDELSBOLAG Status Aktiv
Ansvarig Ann Lillemor Langhard (En av bolagsmännen) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Ann Lillemor Langhard (En av bolagsmännen) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jan kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Jans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 46 kvm

Byggår: 1947

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
ORDOVICIUM HANDELSBOLAG Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Bolagsman Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Bolagsman 100%

Mer om Jan


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

69 år (och 144 dagar)

Födelsedag

29 januari (en fredag om 221 dagar)

Födelsedatum

1957-01-29 (en tisdag för 25 346 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 221 dagar (en fredag)

Jan Heder är en man på 69 år som bor på Fiskmyrevägen 8 i Ingarö. Jans bostad är en villa på 46 kvm . Där har han bott i 7 år och 102 dagar sedan han flyttade in den 12 mars 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Jans postnummer, 134 63, är medelinkomsten 475 169 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,61 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Jan och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Värmdö där Jan ingår. Jans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 55.

Jan bor tillsammans med Ann Langhard. Hon är en 71 årig kvinna som flyttade in den 12 mars 2019 och har bott där totalt 7 år och 102 dagar. Han är gift med Ann Langhard .

På Jans nästa födelsedag fyller han 70 år. Den inträffar om 221 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 221 dagar (en fredag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 203 dagar.

Namnet Jan är 'Tyskt namn, urspr. en lågtysk form av Johan'.

Jan har 1 bolagsengagemang ( ORDOVICIUM HANDELSBOLAG ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jan i Sverige Jan Rippe i Västra Frölunda, Jan Aronsson i Torslanda och Jan Andersson i Lidingö.

Informationen om Jan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jan Heder