7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-30

Lennart Roger Karlsson

Årsinkomst: Kolla Rogers lön anonymt

Personnummer: 19570209- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 69 år

Födelsedag: 9 februari 1957

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 2 juni

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Lennart Roger Karlsson

Förnamn: Lennart Roger

Tilltalsnamn: Roger

Efternamn: Karlsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1957-02-09

Gatuadress: Jursla Ängsväg 11

Postnummer: 616 34

Postort: Åby

Församling: Kolmårdens församling (058104)

Kommun: Norrköping (0581)

Län: Östergötland (05)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Roger

Roger Karlsson är en man på 69 år som bor på Jursla Ängsväg 11 i Åby. Rogers bostad är en villa på 107 kvm . Där har han bott i 69 år och 141 dagar sedan han flyttade in den 9 februari 1957. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Roger

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Roger Karlsson?

Vad tjänar Roger?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Rogers
Kreditstatus?

Nyfiken på Rogers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Jursla Ängsväg 11

Latitud: 58.662759   |   Longitud: 16.162973

Registrerat på adressen


Jursla Ängsväg 11
616 34 Åby

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Roger kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Roger hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Rogers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 107 kvm

Byggår: 1955

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Roger har inga bolagsengagemang


Mer om Roger


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

69 år (och 141 dagar)

Födelsedag

09 februari (en tisdag om 224 dagar)

Födelsedatum

1957-02-09 (en lördag för 25 343 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 224 dagar (en tisdag)

Roger Karlsson är en man på 69 år som bor på Jursla Ängsväg 11 i Åby. Rogers bostad är en villa på 107 kvm . Där har han bott i 69 år och 141 dagar sedan han flyttade in den 9 februari 1957. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Rogers postnummer, 616 34, är medelinkomsten 471 713 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,79 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Roger och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Norrköping där Roger ingår. Rogers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 279.

Roger bor tillsammans med Christina Karlsson. Hon är en 67 årig kvinna som flyttade in den 20 augusti 1971 och har bott där totalt 54 år och 314 dagar. Han är gift med Christina Karlsson .

På Rogers nästa födelsedag fyller han 70 år. Den inträffar om 224 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 224 dagar (en tisdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 337 dagar.

Namnet Roger är 'Engelskt namn, motsvarande ett nordiskt namn sammansatt av ord med bet. ’ära’ och ’spjut’'.

Roger har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Roger i Sverige Roger Nordin Elgh i Värmdö, Roger Wilson i Stockholm och Roger Ljung i Malmö.

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Roger Karlsson