7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-14

Mats Erik Viking Larsson

Årsinkomst: Kolla Mats lön anonymt

Personnummer: 19570219- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 69 år

Födelsedag: 19 februari 1957

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 24 februari

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Mats Erik Viking Larsson

Förnamn: Mats Erik Viking

Tilltalsnamn: Mats

Efternamn: Larsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2016-04-11

Gatuadress: Röinge 5293

Postnummer: 281 92

Postort: Hässleholm

Distrikt: Stoby

Församling: Hässleholms församling (129301)

Kommun: Hässleholm (1293)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Mats

Mats Larsson är en man på 69 år som bor på Röinge 5293 i Hässleholm. Mats bostad är ett lantbruk på 228 kvm . Där har han bott i 10 år och 94 dagar sedan han flyttade in den 11 april 2016. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Mats

Informationen om Mats kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Mats Larsson?

Vad tjänar Mats?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Mats
Kreditstatus?

Nyfiken på Mats Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Röinge 5293

Latitud: 56.147290   |   Longitud: 13.808215

Registrerat på adressen


Röinge 5293
281 92 Hässleholm

Företag på adressen | 2 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
RÖINGE BYSAMFÄLLIGHET Status Aktiv
Ansvarig Lön
Aktiv
LARSSON, MATS Status Aktiv
Ansvarig Mats Erik Viking Larsson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Mats Erik Viking Larsson (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2008-07-29 (17 år) Ägare Åsa Larsson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2008-07-29 (17 år) Åsa Larsson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Mats kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Mats hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Mats bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Lantbruk

Boarea: 228 kvm

Byggår: 1950

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
LARSSON, MATS Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Mats


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

69 år (och 145 dagar)

Födelsedag

19 februari (en fredag om 220 dagar)

Födelsedatum

1957-02-19 (en tisdag för 25 347 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 220 dagar (en fredag)

Mats Larsson är en man på 69 år som bor på Röinge 5293 i Hässleholm. Mats bostad är ett lantbruk på 228 kvm . Där har han bott i 10 år och 94 dagar sedan han flyttade in den 11 april 2016. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Mats postnummer, 281 92, är medelinkomsten 388 250 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,91 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Mats och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Hässleholm där Mats ingår. Mats lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 65.

Mats bor tillsammans med 2 personer: Åsa Larsson , Edin Mujanovic . På adressen finns en hund (som Mats inte är ägare till). Han är gift med Åsa Larsson .

På Mats nästa födelsedag fyller han 70 år. Den inträffar om 220 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 220 dagar (en fredag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 225 dagar.

Namnet Mats är 'Svensk form av Mattias och Matteus'.

Mats har 1 bolagsengagemang ( LARSSON, MATS ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mats i Sverige Mats Karlsson i Mantorp, Mats Thorzelius i Uppsala och Mats Rondahl i Luleå.

Informationen om Mats kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Mats Larsson