7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-02

Lena Monica Eriksson

Årsinkomst: Kolla Lenas lön anonymt

Personnummer: 19570306- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 69 år

Födelsedag: 6 mars 1957

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 18 augusti

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Lena Monica Eriksson

Förnamn: Lena Monica

Tilltalsnamn: Lena

Efternamn: Eriksson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1982-06-03

Gatuadress: Vesslestigen 10

Postnummer: 553 08

Postort: Jönköping

Församling: Jönköpings församling (068002)

Kommun: Jönköping (0680)

Län: Jönköping (06)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lena

Lena Eriksson är en 69 årig kvinna bosatt i Jönköping kommun. Hon bor i en villa på 168 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 44 år och 29 dagar sedan 3 juni 1982. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lena

Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lena Eriksson?

Vad tjänar Lena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Lenas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Vesslestigen 10

Latitud: 57.750380   |   Longitud: 14.176752

Registrerat på adressen


Vesslestigen 10
553 08 Jönköping

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2020-12-16 (5 år) Ägare Sven Nils-Arne Eriksson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2020-12-16 (5 år) Sven Nils-Arne Eriksson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lenas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 168 kvm

Byggår: 1982

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Lena har inga bolagsengagemang


Mer om Lena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

69 år (och 118 dagar)

Födelsedag

06 mars (en lördag om 247 dagar)

Födelsedatum

1957-03-06 (en onsdag för 25 320 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 247 dagar (en lördag)

Lena Eriksson är en 69 årig kvinna bosatt i Jönköping kommun. Hon bor i en villa på 168 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 44 år och 29 dagar sedan 3 juni 1982. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I Lenas bostadsområde, på postnummer 553 08, har 0,94 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 600 368 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Jönköping där Lenas ingår. Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 15.

Lena bor tillsammans med en 70 årig man vid namn Sven Nils-Arne Eriksson. Han registrerades på adressen den 3 juni 1982, och har bott där totalt 44 år och 29 dagar. De har också en hund i bostaden som Lena inte är ägare till. Hon är gift med Sven Nils-Arne Eriksson .

Vill du fira Lenas födelsedag ska du gratulera henne om 247 dagar då hon fyller 70 år. Andra tillfällen att fira är hennes namnsdag som inträffar om 47 dagar och hennes nästa jubileum när hon fyller 70 år om 247 dagar (en lördag).

Namnet Lena är 'Kortform av Magdalena och Helena'.

Lena har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Lena i Sverige det senaste kvartalet är Lena Killgren Jonsson i Falun, Lena Ranehag i Kungshamn och Lena Natt och Dag i Skivarp.

Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lena Eriksson