7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-10

Lena Marie-Ann Båtta

Årsinkomst: Kolla Lenas lön anonymt

Personnummer: 19570313- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 69 år

Födelsedag: 13 mars 1957

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 18 augusti

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Lena Marie-Ann Båtta

Förnamn: Lena Marie-Ann

Tilltalsnamn: Lena

Efternamn: Båtta

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2021-08-03

Gatuadress: Korpegatan 7

Postnummer: 452 31

Postort: Strömstad

Distrikt: Strömstad

Församling: Strömstads församling (148601)

Kommun: Strömstad (1486)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lena

Lena Båtta är en 69 årig kvinna och bosatt på Korpegatan 7 i Strömstad. Hennes bostad är en villa på 95 kvm . Hon flyttade in på adressen den 3 augusti 2021 och har sammanlagt bott där i 4 år och 341 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Lena

Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lena Båtta?

Vad tjänar Lena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Lenas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Korpegatan 7

Latitud: 58.934422   |   Longitud: 11.176355

Registrerat på adressen


Korpegatan 7
452 31 Strömstad

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Lerc AB Status Aktiv
Ansvarig Claes-Göran Båtta (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Claes-Göran Båtta (Styrelseledamot) Kolla lön direkt


Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
WACHTELHUND Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2009-08-25 (16 år) Ägare Claes-Göran Båtta Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2009-08-25 (16 år) Claes-Göran Båtta Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lenas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 95 kvm

Byggår: 1951

Illustration stad

Bolagsengagemang | 2 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Strömstad Båtförvaring & Marinservice Aktiebolag Typ Aktiebolag Status Fusion
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 25-50% Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 0,4 Vinst (MSEK) 0
Aktiebolag Fusion
Styrelsesuppleant 25-50% 2024 0,4 0
Lerc AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 25-50% Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 0 Vinst (MSEK) −0,1
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 25-50% 2024 0 −0,1

Mer om Lena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

69 år (och 119 dagar)

Födelsedag

13 mars (en lördag om 246 dagar)

Födelsedatum

1957-03-13 (en onsdag för 25 321 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 246 dagar (en lördag)

Lena Båtta är en 69 årig kvinna och bosatt på Korpegatan 7 i Strömstad. Hennes bostad är en villa på 95 kvm . Hon flyttade in på adressen den 3 augusti 2021 och har sammanlagt bott där i 4 år och 341 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Lenas bostadsområde, på postnummer 452 31, är 334 372 kr per år och 7,32 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Strömstad där Lenas ingår. Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 16.

Förutom Lena bor också Claes-Göran Båtta på adressen. Där har han bott i 5 år och 298 dagar sedan han först registrerades där den 15 september 2020. På adressen finns också en hund registrerad som Lena inte är ägare till. Lena är gift med Claes-Göran Båtta .

Lenas nästa födelsedag är om 246 dagar då hon fyller 70 år. Hennes namnsdag är om 39 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 246 dagar (en lördag).

Namnet Lena är 'Kortform av Magdalena och Helena'.

Lena har 2 bolagsengagemang ( Strömstad Båtförvaring & Marinservice Aktiebolag och Lerc AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lena i Sverige Lena Killgren Jonsson i Falun, Lena Ranehag i Kungshamn och Lena Natt och Dag i Skivarp.

Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lena Båtta