7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-01

Hazem Almohamad Alabo

Årsinkomst: Kolla Hazems lön anonymt

Personnummer: 19570320- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 69 år

Födelsedag: 20 mars 1957

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Hazem Almohamad Alabo

Förnamn: Hazem

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Almohamad Alabo

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-01-01

Gatuadress: Carl Kuylenstjernas väg 19 lgh 1102

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 302 52

Postort: Halmstad

Distrikt: Halmstads Martin Luther

Församling: Halmstads församling (138002)

Kommun: Halmstad (1380)

Län: Halland (13)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Hazem Almohamad Alabo är en man på 69 år som bor på Carl Kuylenstjernas väg 19 lgh 1102 i Halmstad. bostad är en lägenhet med 3 rum på 75 kvm . Där har han bott i 181 dagar sedan han flyttade in den 1 januari 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Hazem Almohamad Alabo?

Vad tjänar Hazem?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Hazems
Kreditstatus?

Nyfiken på Hazems Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Carl Kuylenstjernas väg 19 lgh 1102

Latitud: 56.670078   |   Longitud: 12.890231

Registrerat på adressen


Carl Kuylenstjernas väg 19 lgh 1102
302 52 Halmstad

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Hazem kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Hazem hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Hazems bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 75 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1964

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Hazem har inga bolagsengagemang


Mer om Hazem


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

69 år (och 103 dagar)

Födelsedag

20 mars (en lördag om 262 dagar)

Födelsedatum

1957-03-20 (en onsdag för 25 305 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 262 dagar (en lördag)

Hazem Almohamad Alabo är en man på 69 år som bor på Carl Kuylenstjernas väg 19 lgh 1102 i Halmstad. bostad är en lägenhet med 3 rum på 75 kvm . Där har han bott i 181 dagar sedan han flyttade in den 1 januari 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Hazems postnummer, 302 52, är medelinkomsten 254 108 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,77 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Hazem och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Halmstad där Hazem ingår. Hazems lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 86.

Hazem bor tillsammans med 2 personer: Sabah Al Ibrahim , Muhannad Al Mohamad Alabo . Han är gift med Sabah Al Ibrahim .

På Hazems nästa födelsedag fyller han 70 år. Den inträffar om 262 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 262 dagar (en lördag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 184 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Hazem har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Hazem i Sverige Hazem Muhammed i Järfälla, Hazem Elherbiti i Storvreta och Hazem Eissa El Kallaf i Skärholmen.

Informationen om Hazem kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Hazem Almohamad Alabo