7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-19

Ingrid Anna-Lena Larsson

Årsinkomst: Kolla Ingrid Anna-Lenas lön anonymt

Personnummer: 19570424- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 69 år

Födelsedag: 24 april 1957

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 9 oktober

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Ingrid Anna-Lena Larsson

Förnamn: Ingrid Anna-Lena

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Larsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2012-04-11

Gatuadress: Hyltingeö Gillingestugan

Postnummer: 646 96

Postort: Stjärnhov

Församling: Flen, Helgesta-Hyltinge församling (048201)

Kommun: Flen (0482)

Län: Södermanland (04)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Ingrid Anna-Lena Larsson är en 69 årig kvinna och bosatt på Hyltingeö Gillingestugan i Stjärnhov. Hennes bostad är ett lantbruk på 80 kvm . Hon flyttade in på adressen den 11 april 2012 och har sammanlagt bott där i 14 år och 69 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ingrid Anna-Lena Larsson?

Vad tjänar Ingrid Anna-Lena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ingrid Anna-Lenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Ingrid Anna-Lenas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Hyltingeö Gillingestugan

Latitud: 59.066761   |   Longitud: 16.954694

Registrerat på adressen


Hyltingeö Gillingestugan
646 96 Stjärnhov

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
TORPS JAKTKLUBB Status Aktiv
Ansvarig Lön
Aktiv


Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
FINSK STÖVARE Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2016-06-07 (10 år) Ägare Stig Herbert Sjöblom Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2016-06-07 (10 år) Stig Herbert Sjöblom Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ingrid Anna-Lena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ingrid Anna-Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ingrid Anna-Lenas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Lantbruk

Boarea: 80 kvm

Byggår: 1909

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Byggnadsföreningen Gryts Föreningshus i Stjärnhov u p a Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0

Mer om Ingrid Anna-Lena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

69 år (och 56 dagar)

Födelsedag

24 april (en lördag om 309 dagar)

Födelsedatum

1957-04-24 (en onsdag för 25 258 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 309 dagar (en lördag)

Ingrid Anna-Lena Larsson är en 69 årig kvinna och bosatt på Hyltingeö Gillingestugan i Stjärnhov. Hennes bostad är ett lantbruk på 80 kvm . Hon flyttade in på adressen den 11 april 2012 och har sammanlagt bott där i 14 år och 69 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Ingrid Anna-Lenas bostadsområde, på postnummer 646 96, är 443 000 kr per år och 5,16 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Flen där Ingrid Anna-Lenas ingår. Ingrid Anna-Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 38.

Förutom Ingrid Anna-Lena bor också Stig Herbert Sjöblom på adressen. Där har han bott i 14 år och 69 dagar sedan han först registrerades där den 11 april 2012. På adressen finns också en hund registrerad som Ingrid Anna-Lena inte är ägare till. Ingrid Anna-Lena är inte gift.

Ingrid Anna-Lenas nästa födelsedag är om 309 dagar då hon fyller 70 år. Hennes namnsdag är om 112 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 309 dagar (en lördag).

Namnet Ingrid är 'Nordiskt namn, sammansatt av gudanamnet Ing och adjektivet frid ’skön’'.

Ingrid Anna-Lena har 1 bolagsengagemang ( Byggnadsföreningen Gryts Föreningshus i Stjärnhov u p a ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ingrid Anna-Lena i Sverige Anna-Lena Brundin Bergelin i Malmö, Ingrid Eronn i Knivsta och Anna-Lena Öberg Högsta i Göteborg.

Informationen om Ingrid Anna-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ingrid Anna-Lena Larsson