7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-20
Tommy Roland Peterson
Årsinkomst: Kolla Tommys lön anonymt
Personnummer: 19570430-
Ålder: 69 år
Födelsedag: 30 april 1957
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 21 december
Stjärntecken: Oxen
Namnregistrering
Personnamn: Tommy Roland Peterson
Förnamn: Tommy Roland
Tilltalsnamn: Tommy
Efternamn: Peterson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2015-06-01
Gatuadress: Herrnäset Lingonvägen 1
Postnummer: 688 92
Postort: Storfors
Församling: Storfors församling (176001)
Kommun: Storfors (1760)
Län: Värmland (17)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Tommy
Tommy Peterson är en man på 69 år som bor på Herrnäset Lingonvägen 1 i Storfors. Där har han bott i 11 år och 49 dagar sedan han flyttade in den 1 juni 2015. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Tommy
Informationen om Tommy kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Herrnäset Lingonvägen 1
Registrerat på adressen
688 92 Storfors
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2019-06-30 (7 år) Ägare Ann-Charlott Peterson Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2019-06-30 (7 år) | Ann-Charlott Peterson | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Tommy kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Tommy hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelseledamot, Ordförande Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Styrelseledamot, Ordförande | 0 |
Mer om Tommy
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
69 år (och 81 dagar)
Födelsedag
30 april (en fredag om 284 dagar)
Födelsedatum
1957-04-30 (en tisdag för 25 283 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 284 dagar (en fredag)
Tommy Peterson är en man på 69 år som bor på Herrnäset Lingonvägen 1 i Storfors. Där har han bott i 11 år och 49 dagar sedan han flyttade in den 1 juni 2015. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Tommys postnummer, 688 92, är medelinkomsten 389 865 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,93 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Tommy och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Storfors där Tommy ingår. Tommys lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 19.
Tommy bor tillsammans med Ann-Charlott Peterson. Hon är en 65 årig kvinna som flyttade in den 11 december 2016 och har bott där totalt 9 år och 221 dagar. På adressen finns en hund (som Tommy inte är ägare till). Han är gift med Ann-Charlott Peterson .
På Tommys nästa födelsedag fyller han 70 år. Den inträffar om 284 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 284 dagar (en fredag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 154 dagar.
Tommy har 1 bolagsengagemang (
Båstadkullens VA-förening ek för
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Tommy i Sverige Tommy Myllymäki i Stockholm, Tommy Körberg i Stockholm och Tommy Davidsson i Söderköping.
Informationen om Tommy kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Tommy Peterson
Var bor Tommy?
Hur gammal är Tommy?
Tommy Peterson är 69 år gammal och föddes den 30 april 1957. Han fyller 70 år den 30 april.
Har Tommy några bolagsengagemang?
Tommy har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Båstadkullens VA-förening ek för . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Tommy några fordon?
Är Tommy gift?
Tommy är gift med Ann-Charlott Peterson.
Vilket telefonnummer har Tommy?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Tommy.
Vilket stjärntecken har Tommy?
Tommy har stjärntecknet Oxen.
I vilken kommun är Tommy folkbokförd?
Tommy Peterson är folkbokförd i Storfors kommun.
Vilket län tillhör Tommy?
Tommy Peterson tillhör Värmland.
Vilken församling tillhör Tommy?
Tommy Peterson tillhör Storfors församling.