7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-14
Kenneth Ragnar Henriksson
Årsinkomst: Kolla Kenneths lön anonymt
Personnummer: 19570529-
Ålder: 69 år
Födelsedag: 29 maj 1957
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 1 oktober
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Kenneth Ragnar Henriksson
Förnamn: Kenneth Ragnar
Tilltalsnamn: Kenneth
Efternamn: Henriksson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Gatuadress: Skördevägen 15
Postnummer: 591 45
Postort: Motala
Församling: Motala församling (058301)
Kommun: Motala (0583)
Län: Östergötland (05)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Kenneth
Kenneth Henriksson är en man på 69 år som bor på Skördevägen 15 i Motala. Kenneths bostad är en villa på 149 kvm . Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Kenneth
Informationen om Kenneth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Skördevägen 15
Registrerat på adressen
591 45 Motala
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Kenneth kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Kenneth hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Kenneths bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 149 kvm
Byggår: 1981
Bolagsengagemang | 0 st
Kenneth har inga bolagsengagemang
Mer om Kenneth
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
69 år (och 16 dagar)
Födelsedag
29 maj (en lördag om 349 dagar)
Födelsedatum
1957-05-29 (en onsdag för 25 218 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 349 dagar (en lördag)
Kenneth Henriksson är en man på 69 år som bor på Skördevägen 15 i Motala. Kenneths bostad är en villa på 149 kvm . Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Kenneths postnummer, 591 45, är medelinkomsten 349 760 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,07 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Kenneth och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Motala där Kenneth ingår. Kenneths lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 37.
Kenneth bor tillsammans med Erik Henriksson. Han är en 37 årig man som flyttade in den 24 november 2022 och har bott där totalt 3 år och 202 dagar. Han är inte gift.
På Kenneths nästa födelsedag fyller han 70 år. Den inträffar om 349 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 349 dagar (en lördag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 109 dagar.
Namnet Ragnar är 'Nordiskt namn, sammansatt av ord med bet. ’gudamakter’ och ’krigare’'.
Kenneth har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kenneth i Sverige Kenneth Eriksson i Strängnäs, Kenneth Claesson i Katrineholm och Kenneth Nilsson i Molkom.
Informationen om Kenneth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.