7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-14

Lena Ing-Marie Ivarsson

Årsinkomst: Kolla Lenas lön anonymt

Personnummer: 19570529- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 69 år

Födelsedag: 29 maj 1957

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 18 augusti

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Lena Ing-Marie Ivarsson

Förnamn: Lena Ing-Marie

Tilltalsnamn: Lena

Efternamn: Ivarsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2012-11-19

Gatuadress: Rådjursvägen 14

Postnummer: 305 70

Postort: Haverdal

Församling: Harplinge-Steninge församling (138011)

Kommun: Halmstad (1380)

Län: Halland (13)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lena

Lena Ivarsson är en kvinna på 69 år som bor på Rådjursvägen 14 i Haverdal. Lenas bostad är en villa på 73 kvm . Där har hon bott i 13 år och 207 dagar sedan hon flyttade in den 19 november 2012. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lena

Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lena Ivarsson?

Vad tjänar Lena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Lenas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Rådjursvägen 14

Latitud: 56.723763   |   Longitud: 12.694456

Registrerat på adressen


Rådjursvägen 14
305 70 Haverdal

Företag på adressen | 4 st



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lenas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 73 kvm

Byggår: 1973

Illustration stad

Bolagsengagemang | 4 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Jonas Gräv AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 3,1 Vinst (MSEK) 0,2
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2024 3,1 0,2
MILI Förvaltnings AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 0 Vinst (MSEK) 0,1
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2024 0 0,1
Staffansbo Holding AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 0 Vinst (MSEK) 0,4
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2024 0 0,4
Ivarsson, Lena Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Lena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

69 år (och 16 dagar)

Födelsedag

29 maj (en lördag om 349 dagar)

Födelsedatum

1957-05-29 (en onsdag för 25 218 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 349 dagar (en lördag)

Lena Ivarsson är en kvinna på 69 år som bor på Rådjursvägen 14 i Haverdal. Lenas bostad är en villa på 73 kvm . Där har hon bott i 13 år och 207 dagar sedan hon flyttade in den 19 november 2012. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Lenas postnummer, 305 70, är medelinkomsten 446 999 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,66 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Lena och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Halmstad där Lena ingår. Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 189.

Lena bor tillsammans med Martin Ivarsson. Han är en 68 årig man som flyttade in den 19 november 2012 och har bott där totalt 13 år och 207 dagar. Hon är gift med Martin Ivarsson .

På Lenas nästa födelsedag fyller hon 70 år. Den inträffar om 349 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 349 dagar (en lördag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 65 dagar.

Namnet Lena är 'Kortform av Magdalena och Helena'.

Lena har 4 bolagsengagemang ( Jonas Gräv AB , MILI Förvaltnings AB , Staffansbo Holding AB och Ivarsson, Lena ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lena i Sverige Lena Killgren Jonsson i Falun, Lena Ranehag i Kungshamn och Lena Natt och Dag i Skivarp.

Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.